Sada aku nářadí Ryobi R18CK4-252S: R18DD3 + R18T-0 + RRS1801M + R18CSP + 2x aku + nabíječka + taška








| Kód: | 5133003578 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 7 199 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 950 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 10 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 7 999 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 6 611 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Zboží je ihned k dispozici na prodejně nebo ho ještě dnes vyexpedujeme (platí pro objednávky do 13h). | |
| Skladem: | 1 ks |
| Externí sklad: | 5 ks |
| EAN: | 4892210155856 |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Hmotnost (Kg): | 0.26 |
| Rozměry balení (cm): | 21.8 x 7.8 x 9.1 |
| Obj. č.: | 5133003373 |
| Typ motoru | aku 18 V |
| Max. utahovací moment (Nm) | 50 |
| Stupně utahovacího momentu | 24 |
| Sklíčidlo | 13 mm |
| Vrtání do oceli (mm) | 13 |
| Vrtání do dřeva (mm) | 38 |
| Otáčky (ot/min) | 0-440 / 0-1600 |
| Hmotnost (Kg): | 1.30 |
| Obj. č.: |
| Typ motoru | aku 18 V |
| Průměr kotouče (mm) | 150 |
| Vnitřní průměr kotouče (mm) | 10 |
| Prořez 45° (mm) | 32 |
| Prořez 90° (mm) | 45 |
| Otáčky (ot/min) | 4700 |
| Hmotnost (Kg): | 3.32 |
| Rozměry balení (cm): | 32 x 20.5 x 27 |
| Typ motoru | aku 18 V |
| Počet zdvihů (zdvih/min) | 0-3100 |
| Prořez ve dřevě (mm) | 180 |
| Délka zdvihu (mm) | 22 |
| Hmotnost (Kg): | 1.88 |
| Rozměry balení (cm): | 42.8 x 8.2 x 16.2 |
| Obj. č.: |
| Cena bez DPH: | 3 199 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 870 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 3 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 156 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 609 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 2 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 499 Kč |