Aku pila ocaska Bosch GSA 12V-14 Professional - 2x aku 12V/3.0Ah, 65mm, v kufru L-BOXX 102






| Kód: | 060164L976 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 6 629 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 479 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 23 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 8 650 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 7 149 Kč |
| Dostupnost: | 7-10 dnu |
Zboží je na objednávku. Obvyklá dostupnost je cca 7-10 pracovních dnů a je závislá na hlavní distribuci. | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 3165140910651 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 0,73 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 3 roky po registraci |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Hloubka řezu ve dřevě | 65 mm |
| Hloubka řezu v kov. profilech a trubkách | 50 mm |
| Výška zdvihu | 14,5 mm |
| Hmotnost včetně akumulátorů | 1.2 kg |
| Délka | 286 mm |
| Výška | 32 mm |
| Kapacita akumulátoru | 3,0 Ah |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Počet zdvihů (1. stupeň/2. stupeň) | 0 - 3.000 zdvihů za minutu |
| Řezání dřeva | |
|---|---|
| Hodnota emise vibrací ah | 12 m/s² |
| Nepřesnost K | 1.5 m/s² |
| Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – nová definice síly, výkonu a robustnosti! |
| 10,8 a 12 V 100% kompatibilní Veškeré 10,8V nářadí, akumulátory a nabíječky Bosch Professional jsou stoprocentně kompatibilní s 12V nářadím, akumulátory a nabíječkami Bosch Professional |
| Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt a vyšší hustota energie díky li-ion akumulátorové technologii |
| Bosch SDS-systém Rychlejší výměna aplikačních nástrojů bez použití nářadí. |
| Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt a vyšší hustota energie díky li-ion akumulátorové technologii |
| Délka zdvihu 14,5 mm |
| Osvětlení pracovní plochy s jasným světlem LED |
| Nejlepší výsledky práce s předvolbou otáček pro použití vyžadující otáčky přizpůsobené materiálu |
| Obrábění kovů Profesionální elektrické nářadí na obrábění kovů Bosch. |
| Stavebnictví Profesionální elektrické nářadí na stavbu Bosch. |
| Obrábění dřeva Profesionální modré elektrické nářadí na opracování dřeva Bosch. |
| Pohodlná manipulace s nářadím díky měkkému úchopu |
| Víko vložky pro L-BOXX na nabíječku | 1 600 A00 8B1 |
| L-BOXX 102 velikost 1 | 1 600 A00 1RP |
| Pilový list na kov S 522 EF | 2 608 657 726 |
| Pilový list na Wood and Metal S 511 DF | 2 608 657 727 |
| Rychlonabíječka GAL 1230 CV | 1 600 A01 16B |
| 1/2 vložka pro L-BOXX na nářadí | 1 600 A00 2VM |
| 1/2 vložka pro L-BOXX na nabíječku | 1 600 A00 2VN |
| 2× akumulátor GBA 12 V 3,0 Ah | 1 600 A00 X79 |
| Cena bez DPH: | 1 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 750 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 2 391 Kč |
| Cena bez DPH: | 485 Kč |
| Vaše cena s DPH | 586 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 308 Kč |
| Vaše cena s DPH | 372 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 414 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 271 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 378 Kč |
| Sleva | 32 % |
| Původní cena | 9 319 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 088 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 527 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 973 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 699 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 131 Kč |
| Vaše cena s DPH | 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 694 Kč |
| Vaše cena s DPH | 840 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 933 Kč |
| Cena bez DPH: | 507 Kč |
| Vaše cena s DPH | 613 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 681 Kč |
| Cena bez DPH: | 534 Kč |
| Vaše cena s DPH | 646 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 718 Kč |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Vaše cena s DPH | 759 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 944 Kč |
| Cena bez DPH: | 534 Kč |
| Vaše cena s DPH | 646 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 718 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 106 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 178 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 8 854 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 968 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 076 Kč |
| Cena bez DPH: | 908 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 099 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 1 148 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 193 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 4 265 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 968 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 076 Kč |
| Cena bez DPH: | 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 773 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 860 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 475 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 835 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 11 183 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 271 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 378 Kč |
| Sleva | 32 % |
| Původní cena | 9 319 Kč |
| Cena bez DPH: | 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 635 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 705 Kč |
| Cena bez DPH: | 384 Kč |
| Vaše cena s DPH | 465 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 517 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 846 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 444 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 4 570 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 214 Kč |
| Cena bez DPH: | 689 Kč |
| Vaše cena s DPH | 833 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 980 Kč |
| Cena bez DPH: | 824 Kč |
| Vaše cena s DPH | 997 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 1 220 Kč |
| Cena bez DPH: | 198 Kč |
| Vaše cena s DPH | 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 824 Kč |
| Vaše cena s DPH | 997 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 1 220 Kč |
| Cena bez DPH: | 824 Kč |
| Vaše cena s DPH | 997 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 1 220 Kč |
| Cena bez DPH: | 198 Kč |
| Vaše cena s DPH | 240 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 879 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 484 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 4 570 Kč |
| Cena bez DPH: | 694 Kč |
| Vaše cena s DPH | 840 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 933 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 968 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 076 Kč |
| Cena bez DPH: | 507 Kč |
| Vaše cena s DPH | 613 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 681 Kč |
| Cena bez DPH: | 694 Kč |
| Vaše cena s DPH | 840 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 933 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 409 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 915 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 294 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 405 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 8 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 750 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 687 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 26 703 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 787 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 793 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 7 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 433 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 18 656 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 589 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 380 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 090 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 294 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 776 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 569 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 6 061 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 136 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 635 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 9 594 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 203 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 765 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 17 265 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 851 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 450 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 705 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 903 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 670 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 068 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 712 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 4 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 190 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 5 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 073 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 348 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 8 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 292 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 17 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 966 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 849 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 11 420 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 237 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 337 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 264 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 790 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 11 822 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 790 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 250 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 314 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 850 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 11 924 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 505 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 031 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 421 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 649 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 5 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 790 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 250 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 149 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 230 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 7 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 790 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 250 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 960 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 410 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 967 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 12 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 713 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 368 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 285 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 298 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 200 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 847 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 368 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 285 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 247 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 139 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 5 409 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 409 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 915 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 668 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 229 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 4 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 936 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 602 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 13 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 488 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 690 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 13 386 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 529 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 900 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 9 122 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 481 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 842 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 623 Kč |