Aku šroubovák na sádrokarton Makita DFR550Z - 18V, 0-4000ot/min, 2.1kg, bez akumulátoru a nabíječky







| Kód: | DFR550Z |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 7 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 377 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 15 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 9 090 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 7 512 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381669467 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Otáčky naprázdno | 4.000 min-1 |
| Šrouby do sádrokartonu | 4 x 25 - 55 mm |
| Akumulátor | Li-ion 18 V |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 424 x 80 x 238 mm |
| Cena bez DPH: | 553 Kč |
| Vaše cena s DPH | 669 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 696 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 319 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 596 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 715 Kč |
| Cena bez DPH: | 808 Kč |
| Vaše cena s DPH | 978 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 1 020 Kč |
| Cena bez DPH: | 904 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 093 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 904 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 093 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 318 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 594 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 745 Kč |
| Cena bez DPH: | 572 Kč |
| Vaše cena s DPH | 692 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 789 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 036 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 253 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 376 Kč |
| Cena bez DPH: | 758 Kč |
| Vaše cena s DPH | 917 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 986 Kč |
| Cena bez DPH: | 544 Kč |
| Vaše cena s DPH | 658 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 684 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 236 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 495 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 686 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 354 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 492 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 354 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 492 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 318 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 594 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 745 Kč |
| Cena bez DPH: | 621 Kč |
| Vaše cena s DPH | 752 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 768 Kč |
| Cena bez DPH: | 527 Kč |
| Vaše cena s DPH | 638 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 656 Kč |
| Vaše cena s DPH | 793 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 862 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 790 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 16 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 851 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 290 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 9 490 Kč |