Aku vrtačka bez příklepu Makita DDF453SYEL - 2x aku 18V/1.5Ah, 42Nm, 2 rychl., 1.6kg + Aku svítilna 18V, v kufru


| Kód: | DDF453SYEL |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 5 750 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 752 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 20 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 7 232 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 5 977 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 88381839839 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Otáčky naprázdno na 1. převod | 0 - 400 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod | 0 - 1.300 min-1 |
| Rozsah upínání sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výkon do oceli O | 13 mm |
| Výkon do dřeva O | 36 mm |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký) | 42 / 27 Nm |
| Akumulátor | Li-ion 18 V/1,5 Ah |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 214 x 79 x 227 mm |
| Cena bez DPH: | 597 Kč |
| Vaše cena s DPH | 722 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 768 Kč |
| Cena bez DPH: | 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 288 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 662 Kč |
| Vaše cena s DPH | 800 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 845 Kč |
| Cena bez DPH: | 189 Kč |
| Vaše cena s DPH | 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 706 Kč |
| Vaše cena s DPH | 854 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 955 Kč |
| Cena bez DPH: | 579 Kč |
| Vaše cena s DPH | 701 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 745 Kč |
| Cena bez DPH: | 579 Kč |
| Vaše cena s DPH | 701 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 745 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 479 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 557 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Cena bez DPH: | 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 510 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 523 Kč |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 990 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 847 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 025 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 079 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Vaše cena s DPH | 248 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 59 Kč |
| Vaše cena s DPH | 71 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 575 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 905 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 130 Kč |
| Cena bez DPH: | 110 Kč |
| Vaše cena s DPH | 133 Kč |
| Cena bez DPH: | 59 Kč |
| Vaše cena s DPH | 71 Kč |
| Cena bez DPH: | 662 Kč |
| Vaše cena s DPH | 800 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 845 Kč |
| Cena bez DPH: | 597 Kč |
| Vaše cena s DPH | 722 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 768 Kč |
| Cena bez DPH: | 76 Kč |
| Vaše cena s DPH | 92 Kč |
| Cena bez DPH: | 579 Kč |
| Vaše cena s DPH | 701 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 745 Kč |
| Cena bez DPH: | 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 583 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 614 Kč |
| Cena bez DPH: | 76 Kč |
| Vaše cena s DPH | 92 Kč |
| Cena bez DPH: | 731 Kč |
| Vaše cena s DPH | 885 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 928 Kč |
| Cena bez DPH: | 217 Kč |
| Vaše cena s DPH | 263 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 264 Kč |
| Cena bez DPH: | 579 Kč |
| Vaše cena s DPH | 701 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 745 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 600 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 611 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 776 Kč |
| Vaše cena s DPH | 939 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 992 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 024 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 623 Kč |
| Vaše cena s DPH | 754 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 794 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 Kč |
| Vaše cena s DPH | 82 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 470 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 829 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 496 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 074 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 929 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 6 119 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 190 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 824 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 198 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 290 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 7 946 Kč |
| Cena bez DPH: | 522 Kč |
| Vaše cena s DPH | 632 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 658 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 804 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 233 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 10 477 Kč |
| Cena bez DPH: | 641 Kč |
| Vaše cena s DPH | 775 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 816 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 686 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 904 Kč |
| Cena bez DPH: | 240 Kč |
| Vaše cena s DPH | 290 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 300 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 097 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 428 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 15 692 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 430 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 990 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 11 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 935 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 601 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 12 643 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 074 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 299 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 396 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 949 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 538 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 215 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 890 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 020 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 186 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 435 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 560 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 957 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 418 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 10 901 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 490 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 24 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 190 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 824 Kč |
| Cena bez DPH: | 352 Kč |
| Vaše cena s DPH | 426 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 437 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Vaše cena s DPH | 298 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 302 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 711 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 490 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 5 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 350 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 801 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 859 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 13 962 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 673 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 025 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 2 467 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 752 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 590 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 13 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 008 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 850 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 6 787 Kč |
| Cena bez DPH: | 295 Kč |
| Vaše cena s DPH | 357 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 364 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 4 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 417 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 135 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 4 597 Kč |
| Cena bez DPH: | 883 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 068 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 284 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 156 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 239 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 844 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 247 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 929 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 4 137 Kč |
| Cena bez DPH: | 338 Kč |
| Vaše cena s DPH | 409 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 620 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 590 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 6 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 843 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 490 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 842 Kč |
| Cena bez DPH: | 90 Kč |
| Vaše cena s DPH | 109 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 299 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 622 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 642 Kč |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Vaše cena s DPH | 180 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 188 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 339 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 620 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 959 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 642 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 987 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 2 007 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 160 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 184 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 25 760 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 008 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 850 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 6 017 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 983 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 609 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 512 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 740 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 10 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 85 Kč |
| Vaše cena s DPH | 102 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 056 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 538 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 9 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 690 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 3 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 694 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 890 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 676 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 448 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 891 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 480 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 741 Kč |
| Cena bez DPH: | 644 Kč |
| Vaše cena s DPH | 779 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 824 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 628 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 810 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 8 953 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 810 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 190 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 490 Kč |