Aku vysavač Makita CL121DZ - 12V, 1.7kg, bez akumulátoru a nabíječky




| Kód: | CL121DZ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 2 765 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 285 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 11 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 3 090 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 2 554 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| Doručení: | obvykle 2-5 dnů |
| EAN: | 0088381877503 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 3,05 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Max. průtok vzduchu | 1,3 m3/min |
| Doba použití/akumulátor | BL1041B-27/32/67min |
| Akumulátor | Li-ion 12 V CXT |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 345 x 138 x 202 mm |
| Cena bez DPH: | 560 Kč |
| Vaše cena s DPH | 678 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 739 Kč |
| Cena bez DPH: | 50 Kč |
| Vaše cena s DPH | 60 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Vaše cena s DPH | 759 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 849 Kč |
| Cena bez DPH: | 953 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena bez DPH: | 127 Kč |
| Vaše cena s DPH | 154 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 163 Kč |
| Cena bez DPH: | 172 Kč |
| Vaše cena s DPH | 208 Kč |
| Cena bez DPH: | 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 144 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 170 Kč |
| Vaše cena s DPH | 206 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 211 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 999 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 203 Kč |
| Cena bez DPH: | 588 Kč |
| Vaše cena s DPH | 711 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 768 Kč |
| Cena bez DPH: | 91 Kč |
| Vaše cena s DPH | 110 Kč |
| Cena bez DPH: | 340 Kč |
| Vaše cena s DPH | 412 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 427 Kč |
| Cena bez DPH: | 63 Kč |
| Vaše cena s DPH | 76 Kč |
| Cena bez DPH: | 122 Kč |
| Vaše cena s DPH | 148 Kč |
| Cena bez DPH: | 135 Kč |
| Vaše cena s DPH | 163 Kč |
| Cena bez DPH: | 161 Kč |
| Vaše cena s DPH | 195 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 629 Kč |
| Vaše cena s DPH | 761 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 886 Kč |
| Cena bez DPH: | 100 Kč |
| Vaše cena s DPH | 121 Kč |
| Cena bez DPH: | 850 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 029 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 132 Kč |
| Cena bez DPH: | 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 139 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 185 Kč |
| Cena bez DPH: | 169 Kč |
| Vaše cena s DPH | 205 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 206 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Vaše cena s DPH | 799 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 903 Kč |
| Cena bez DPH: | 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 144 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 420 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 3 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 288 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 559 Kč |
| Sleva | 58 % |
| Původní cena | 3 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 593 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 928 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 890 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 5 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 877 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 901 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 6 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 933 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 549 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 669 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 329 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 17 923 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 306 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 730 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 19 735 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 653 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 890 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 16 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 860 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 931 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 176 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 373 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 081 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 5 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 993 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 302 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 16 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 790 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 12 536 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 707 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 636 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 22 641 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 016 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 439 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 3 012 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 247 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 929 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 4 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 900 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 929 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 436 Kč |
| Cena bez DPH: | 20 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 24 890 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 32 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 038 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 936 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 13 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 420 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 3 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 790 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 16 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 763 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 863 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 18 803 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 760 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 550 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 611 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 579 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 6 327 Kč |
| Cena bez DPH: | 39 661 Kč |
| Vaše cena s DPH | 47 990 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 65 270 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 590 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 119 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 5 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 975 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 600 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 264 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 790 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 381 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 306 Kč |
| Vaše cena s DPH | 26 990 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 27 570 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 353 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 317 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 13 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 106 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 11 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 157 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 450 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 476 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 777 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 990 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 7 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 565 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 103 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 132 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 839 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 10 843 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 820 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 672 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 740 Kč |
| Vaše cena s DPH | 28 725 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 33 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 090 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 631 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 258 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 202 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 13 670 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 789 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 055 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 13 458 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 587 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 390 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 13 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 690 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 782 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 090 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 631 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 777 Kč |
| Vaše cena s DPH | 27 561 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 32 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 620 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 850 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 16 514 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 375 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 764 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 15 293 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 512 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 090 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 11 618 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 015 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 439 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 3 036 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 090 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 631 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 634 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 835 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 320 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 738 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 849 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 18 865 Kč |