Aku vytlačovací pistole na tmely Makita DCG180RF pro náplně 300ml, 1x aku 18V/3.0Ah, kufr


| Kód: | DCG180RF |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 6 995 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 781 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 35 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 10 690 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 8 835 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Zboží je ihned k dispozici na prodejně nebo ho ještě dnes vyexpedujeme (platí pro objednávky do 13h). | |
| Skladem: | 1 ks |
| EAN: | 0088381658690 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Maximální síla tlaku | 5.000 N |
| Rychlost | 0-28 mm/s |
| Akumulátor | Li-ion 18 V / 3,0 Ah |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 411 x 108 x 281 mm |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 024 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 590 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 750 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 590 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 8 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 750 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 752 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 590 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 522 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 835 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 271 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 11 046 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 480 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 1 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 590 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 8 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 611 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 999 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 9 122 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 858 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 509 Kč |