Bezuhlíková aku kotoučová pila Makita DHS783ZU - 2x 18(36)V, 190mm, 3.8kg, Bluetooth, bez akumulátoru a nabíječky


| Kód: | DHS783ZU |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 11 452 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 465 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 15 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 13 490 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 11 149 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381879767 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 2x 18 V |
| Otáčky naprázdno | 6.000 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 62,5 mm |
| Řezný výkon při 45° | 44,5 mm |
| Pilový kotouč (O) | 190 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 30 mm |
| Hmotnost | 3,8 / 5,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 348 x 210 x 290 mm |
| Cena bez DPH: | 1 311 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 586 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 014 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 226 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 1 282 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 333 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 612 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 668 Kč |
| Cena bez DPH: | 781 Kč |
| Vaše cena s DPH | 945 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 001 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 479 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 557 Kč |
| Cena bez DPH: | 673 Kč |
| Vaše cena s DPH | 814 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 879 Kč |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Vaše cena s DPH | 726 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 149 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 390 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 1 446 Kč |
| Cena bez DPH: | 952 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 025 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 240 Kč |
| Cena bez DPH: | 527 Kč |
| Vaše cena s DPH | 638 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 669 Kč |
| Cena bez DPH: | 673 Kč |
| Vaše cena s DPH | 814 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 879 Kč |
| Cena bez DPH: | 758 Kč |
| Vaše cena s DPH | 917 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 329 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 1 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 850 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 352 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 750 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 148 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 663 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 708 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 713 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 719 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 550 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 14 270 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 540 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 334 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 11 482 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 565 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 944 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 623 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 790 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 12 380 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 890 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 9 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 663 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 637 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 241 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 890 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 127 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 9 425 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 950 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 008 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 950 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 21 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 150 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 502 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 388 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 26 540 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 850 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 352 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 907 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 408 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 16 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 240 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 650 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 25 582 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 082 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 780 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 364 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 4 391 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 054 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 115 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 364 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 750 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 17 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 258 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 942 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 165 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 783 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 25 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 870 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 480 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 521 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 19 468 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 079 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 615 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 18 758 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 744 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 321 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 930 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 785 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 890 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 24 470 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 077 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 773 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 12 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 631 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 443 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 150 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 412 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 116 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 030 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 14 894 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 550 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 10 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 502 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 658 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 977 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 972 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 116 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 590 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 697 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 103 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 579 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 13 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 990 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 12 522 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 785 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 790 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 640 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 856 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 086 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 8 340 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 360 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 485 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 711 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 992 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 868 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 990 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 21 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 277 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 385 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 553 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 224 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 741 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 10 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 834 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 689 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 560 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 681 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 764 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 22 430 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 197 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 129 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 12 365 Kč |