Bezuhlíková aku kotoučová pila Makita HS011GZ - 40V XGT, 270mm, 4.8kg, bez akumulátoru a nabíječky








| Kód: | HS011GZ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 11 579 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 570 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 17 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 13 940 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 11 521 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381760584 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 5,04 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 40 V |
| Výkon | 1.600 W |
| Otáčky naprázdno | 3.500 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 101 mm |
| Řezný výkon při 45° | 71 mm |
| Pilový kotouč (O) | 270 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 30 mm |
| Hmotnost | 4,8 / 5,8 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 453 x 196 x 336 mm |
| Cena bez DPH: | 495 Kč |
| Vaše cena s DPH | 599 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 657 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 529 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 690 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 8 259 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 959 Kč |
| Vaše cena s DPH | 28 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 36 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 174 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 28 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 390 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 9 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 750 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 562 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 990 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 16 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 809 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 189 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 830 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 214 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 2 420 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 590 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 16 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 711 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 490 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 5 507 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 850 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 3 269 Kč |
| Cena bez DPH: | 688 Kč |
| Vaše cena s DPH | 833 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 925 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 050 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 790 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 19 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 725 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 919 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 013 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 226 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 338 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 014 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 437 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 708 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 15 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 1 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 967 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 850 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 13 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 865 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 256 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 2 482 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 890 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 5 929 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 628 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 390 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 910 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 102 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 223 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 301 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 994 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 995 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 157 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 550 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 24 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 98 Kč |
| Vaše cena s DPH | 119 Kč |
| Cena bez DPH: | 908 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 099 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 1 338 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 123 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 359 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 562 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 990 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 16 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 526 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 057 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 599 Kč |
| Cena bez DPH: | 864 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 045 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 102 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 550 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 295 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 5 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 150 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 8 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 607 Kč |
| Vaše cena s DPH | 735 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 590 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 2 969 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 736 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 150 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 10 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 586 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 179 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 11 857 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 364 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 750 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 17 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 224 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 741 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 10 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 713 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 950 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 870 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 972 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 116 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 331 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 290 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 15 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 785 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 890 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 24 470 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 150 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 744 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 321 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 930 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 054 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 115 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 465 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 452 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 13 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 079 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 615 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 18 758 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 708 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 783 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 25 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 304 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 048 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 13 272 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 590 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 12 780 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 868 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 990 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 21 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 240 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 650 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 25 582 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 175 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 202 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 27 910 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 329 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 11 167 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 150 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 412 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 349 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 331 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 290 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 15 245 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 480 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 521 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 19 468 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 509 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 665 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 953 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 390 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 645 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 250 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 434 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 053 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 10 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 540 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 334 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 11 482 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 752 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 170 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 925 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 427 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 566 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 795 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 681 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 764 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 22 430 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 790 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 12 380 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 637 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 241 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 663 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 834 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 689 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 560 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 197 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 129 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 12 365 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 850 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 352 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 311 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 636 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 9 872 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 011 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 274 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 8 082 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 427 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 567 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 771 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 082 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 785 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 790 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 640 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 890 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 9 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 857 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 457 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 4 512 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 651 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 837 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 9 219 Kč |