Bezuhlíková aku kotoučová pila Makita SP001GZ03 - 40V Li-ion XGT, 165mm, 3.7kg, bez akumulátoru a nabíječky






| Kód: | SP001GZ03 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 9 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 21 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 12 380 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 10 231 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381749350 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 5,04 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 40 V |
| Výkon | 1.650 W |
| Otáčky naprázdno | 2.500-4.900 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 56 mm |
| Řezný výkon při 45° | 40 mm |
| Pilový kotouč (O) | 165 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 20 mm |
| Hmotnost | 3,7 / 4,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 375 × 221 × 271 mm |
| Cena bez DPH: | 10 557 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 774 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 15 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 938 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 345 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 605 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 295 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 087 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 16 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 425 Kč |
| Vaše cena s DPH | 514 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 490 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 802 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 426 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 776 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 9 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 295 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 087 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 16 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 722 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 504 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 151 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 023 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 929 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 587 Kč |
| Vaše cena s DPH | 20 071 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 24 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 609 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 947 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 2 022 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 195 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 706 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 150 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 8 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 959 Kč |
| Vaše cena s DPH | 28 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 36 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 755 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 964 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 8 259 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 956 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 467 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 16 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 067 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 072 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 28 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 888 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 705 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 507 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 699 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 872 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 550 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 295 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 5 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 901 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 091 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 1 338 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 373 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 872 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 3 269 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 526 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 057 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 599 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 340 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 672 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 9 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 631 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 969 Kč |
| Cena bez DPH: | 495 Kč |
| Vaše cena s DPH | 599 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 657 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 329 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 1 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 301 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 994 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 995 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 251 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 194 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 13 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 809 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 189 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 436 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 258 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 19 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 480 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 521 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 19 468 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 713 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 579 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 13 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 719 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 550 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 14 270 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 780 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 364 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 4 391 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 082 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 890 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 9 371 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 278 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 386 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 529 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 360 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 485 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 711 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 744 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 321 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 930 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 856 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 086 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 8 340 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 783 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 25 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 611 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 999 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 9 655 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 992 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 011 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 274 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 8 082 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 331 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 290 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 15 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 258 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 942 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 165 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 590 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 054 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 115 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 663 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 708 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 697 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 103 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 972 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 116 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 175 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 202 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 27 910 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 150 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 412 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 197 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 129 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 12 365 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 890 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 240 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 650 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 25 582 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 834 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 689 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 560 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 785 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 890 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 24 470 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 116 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 030 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 14 894 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 586 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 179 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 11 857 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 907 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 408 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 16 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 637 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 241 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 890 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 127 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 9 425 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 502 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 658 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 977 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 12 780 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 870 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 543 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 547 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 15 874 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 631 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 443 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 550 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 10 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 465 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 452 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 13 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 349 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 008 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 950 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 21 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 277 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 385 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 553 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 681 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 764 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 22 430 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 077 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 773 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 12 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 053 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 10 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 645 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 250 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 434 Kč |