Bezuhlíková aku ponorná pila Makita DSP600ZJ - 2x18V, 165mm, 5.1kg, kufr, bez akumulátoru a nabíječky



| Kód: | DSP600ZJ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 9 250 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 645 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 26 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 12 434 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 10 276 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381844291 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Otáčky naprázdno | 2.500-6.300 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 56 mm |
| Řezný výkon při 45° | 40 mm |
| Pilový kotouč (O) | 165 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 20 mm |
| Akumulátor | Li-ion 2x18 V |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 346 x 241 x 272 mm |
| Cena bez DPH: | 673 Kč |
| Vaše cena s DPH | 814 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 879 Kč |
| Cena bez DPH: | 417 Kč |
| Vaše cena s DPH | 504 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 525 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 767 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 188 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 9 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 473 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 783 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 2 073 Kč |
| Cena bez DPH: | 416 Kč |
| Vaše cena s DPH | 504 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 469 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 988 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 3 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 664 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 694 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 14 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 720 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 999 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 182 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 374 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 609 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 947 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 2 022 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 365 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 281 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 5 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 494 Kč |
| Vaše cena s DPH | 597 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 623 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 623 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 173 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 3 420 Kč |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Vaše cena s DPH | 759 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 403 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 907 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 3 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 565 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 733 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 8 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 935 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 971 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 7 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 100 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 16 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 329 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 1 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Vaše cena s DPH | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 850 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 239 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 749 Kč |
| Vaše cena s DPH | 906 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 930 Kč |
| Cena bez DPH: | 503 Kč |
| Vaše cena s DPH | 609 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 657 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 268 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 535 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 647 Kč |
| Cena bez DPH: | 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 772 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 820 Kč |
| Cena bez DPH: | 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 635 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 082 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 779 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 423 Kč |
| Vaše cena s DPH | 512 Kč |
| Cena bez DPH: | 723 Kč |
| Vaše cena s DPH | 875 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 931 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 750 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 148 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 150 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 719 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 550 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 14 270 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 082 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 850 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 352 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 639 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 713 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 21 041 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 150 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 744 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 321 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 930 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 364 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 750 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 17 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 258 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 942 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 165 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 697 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 103 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 543 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 547 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 15 874 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 079 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 615 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 18 758 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 360 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 485 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 711 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 164 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 458 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 9 642 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 277 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 385 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 553 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 082 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 992 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 785 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 890 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 24 470 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 579 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 13 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 907 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 408 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 16 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 349 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 077 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 773 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 12 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 890 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 598 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 708 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 465 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 452 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 13 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 011 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 274 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 8 082 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 856 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 086 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 8 340 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 611 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 999 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 9 655 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 663 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 850 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 352 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 054 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 115 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 175 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 202 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 27 910 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 502 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 658 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 977 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 224 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 741 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 10 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 502 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 388 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 26 540 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 565 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 944 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 623 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 586 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 179 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 11 857 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 540 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 334 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 11 482 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 950 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 454 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 719 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 550 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 14 270 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 550 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 10 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 990 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 12 522 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 783 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 25 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 631 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 443 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 990 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 12 780 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 390 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 868 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 990 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 21 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 150 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 16 412 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 278 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 386 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 529 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 637 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 241 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 240 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 650 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 25 582 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 681 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 764 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 22 430 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 008 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 950 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 21 990 Kč |