Bezuhlíková aku řetězová pila Makita DUC355Z - 2x 18V, 35cm, 4.8kg, bez akumulátoru a nabíječky





| Kód: | DUC355Z |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 7 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 355 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 21 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 9 790 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 8 091 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381870641 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 8,40 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Rychlost řetězu | 0-20 m/s |
| Délka řezu | 35 cm |
| Rozteč řetězu | 3/8 " |
| Drážka | 1,1 mm |
| Akumulátor | Li-ion 2 x 18 V |
| Hmotnost | 4,8-5,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 762 x 211 x 235 mm |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 445 Kč |
| Vaše cena s DPH | 539 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 614 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 590 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 150 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 390 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 8 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 653 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 050 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 10 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 150 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 068 Kč |