Bezuhlíková aku řezačka armatur Makita DSC251ZK - 18V, 10-25mm, 4.0kg, bez akumulátoru a nabíječky



| Kód: | DSC251ZK |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 30 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 25 612 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 22 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 39 590 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 32 719 Kč |
| Dostupnost: | na dotaz |
Zboží bohužel není skladem a dostupnost musíme zjišťovat u dodavatele. | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381873543 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Akumulátor | Li-ion 18V |
| Otáčky naprázdno | 2200 min-1 |
| Max. řezný výkon | 25 mm / 650 N/mm2 |
| Průměr kotouče | 110 mm |
| Hmotnost | 4,0 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 471 x 137 x 139 mm |
| Cena bez DPH: | 7 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 590 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |