Bezuhlíková aku úhlová bruska Narex ABU 230-600 B BASIC (T-Loc) - 230mm, 60V, 3.3kg, kufr Systainer SYS-TL 3 MIDI, bez akumulátoru a nabíječky



| Kód: | 65405691 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 11 316 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 352 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 16 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 13 420 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 11 091 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 8590163874447 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 5.1 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 3 roky po registraci |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |


| Napájecí napětí | 60,0 V |
|---|---|
| Výkon | 1 900 W |
| Max. ø kotoučů | 230 mm |
| Otáčky naprázdno | 6 500 /min |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Brzdná doba kotouče | 8,4 s |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,3 kg |

Záruka se vztahuje na výrobní vady produktu. Běžné opotřebení či vady způsobené vnějšími vlivy (poškození pádem, přetěžování stroje, použití k jinému než určenému účelu, koroze…) jsou ze záruky vyloučeny.
Záruční doba začíná dnem prodeje.
Rozšířená záruka platí vždy 36 měsíců od data prodeje!
Podmínkou pro rozšíření záruky je registrace produktu a uchování prodejního dokladu k registrovanému výrobku.
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Vaše cena s DPH | 759 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 983 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 801 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 389 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 3 893 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 320 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 438 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 7 357 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 150 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 391 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 467 Kč |
| Cena bez DPH: | 418 Kč |
| Vaše cena s DPH | 505 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 561 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 211 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 466 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 629 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 516 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 674 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 852 Kč |
| Cena bez DPH: | 704 Kč |
| Vaše cena s DPH | 852 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 983 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 729 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 2 892 Kč |
| Cena bez DPH: | 495 Kč |
| Vaše cena s DPH | 599 Kč |
| Cena bez DPH: | 412 Kč |
| Vaše cena s DPH | 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Vaše cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 467 Kč |
| Vaše cena s DPH | 566 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 614 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 590 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 047 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 810 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 400 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 4 110 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 766 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 347 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 3 807 Kč |
| Cena bez DPH: | 935 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 131 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 257 Kč |
| Cena bez DPH: | 939 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 136 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 262 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 452 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 757 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 853 Kč |
| Cena bez DPH: | 723 Kč |
| Vaše cena s DPH | 875 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 943 Kč |
| Cena bez DPH: | 607 Kč |
| Vaše cena s DPH | 735 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 772 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 648 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 204 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 3 859 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 864 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 255 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 659 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 413 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 710 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 2 138 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 141 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 801 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 4 016 Kč |
| Cena bez DPH: | 356 Kč |
| Vaše cena s DPH | 430 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 459 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 699 Kč |
| Sleva | 31 % |
| Původní cena | 3 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Vaše cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 516 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 674 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 852 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 351 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 265 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 6 194 Kč |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 959 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 983 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 379 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 448 Kč |
| Cena bez DPH: | 454 Kč |
| Vaše cena s DPH | 549 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 758 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 337 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 047 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 317 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 8 131 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 516 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 674 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 852 Kč |
| Cena bez DPH: | 385 Kč |
| Vaše cena s DPH | 466 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 097 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 748 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 4 137 Kč |
| Cena bez DPH: | 713 Kč |
| Vaše cena s DPH | 862 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 927 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 260 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 734 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 646 Kč |
| Cena bez DPH: | 673 Kč |
| Vaše cena s DPH | 814 Kč |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Vaše cena s DPH | 890 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 1 249 Kč |
| Cena bez DPH: | 242 Kč |
| Vaše cena s DPH | 293 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 033 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 460 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 733 Kč |
| Cena bez DPH: | 325 Kč |
| Vaše cena s DPH | 393 Kč |
| Cena bez DPH: | 503 Kč |
| Vaše cena s DPH | 609 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 624 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 750 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 372 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 290 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 777 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 990 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 9 546 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 959 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 420 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 9 945 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 732 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 515 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 855 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 544 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 288 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 286 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 594 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 349 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 4 586 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 880 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 535 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 12 994 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 116 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 450 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 18 350 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 194 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 175 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 23 654 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 953 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 783 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 6 218 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 050 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 5 192 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 876 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 690 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 6 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 590 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 008 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 804 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 813 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 6 710 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 290 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 536 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 752 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 590 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 522 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 529 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 270 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 649 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 390 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 8 456 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 942 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 770 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 6 339 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 063 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 547 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 11 228 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 039 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 468 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 807 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 499 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 654 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 820 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 308 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 423 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 7 240 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 322 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 120 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 19 000 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 731 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 614 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 22 928 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 890 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 13 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 455 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 390 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 6 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 835 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 791 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 27 647 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 919 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 582 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 13 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 455 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 390 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 089 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 046 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 995 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 20 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 652 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 629 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 436 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 939 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 556 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 4 560 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 207 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 401 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 21 670 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 012 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 645 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 123 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 409 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 10 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 769 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 190 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 11 006 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 744 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 950 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 974 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 13 357 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 964 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 007 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 082 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 709 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 488 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 528 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 388 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 990 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 17 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 804 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 233 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 10 477 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 603 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 990 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10 700 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 512 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 864 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 465 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 4 452 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 275 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 173 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 6 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 890 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 212 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 307 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 010 Kč |