Bezuhlíkový aku střihač závitových tyčí Makita DSC121ZKX1 - 18V LXT, M8/M10/M12, 5.4kg, bez akumulátoru a nabíječky


| Kód: | DSC121ZKX1 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 51 407 Kč |
| Cena bez DPH: | 42 485 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 17 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 61 690 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 50 983 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 88381879941 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 18V |
| Průměr závitové tyče | M8, M10, M12 |
| Rychlost střihu | 3 s (ocel M12) |
| Hmotnost | 5,4 / 6 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 212 x 323 x 260 mm |
| Cena bez DPH: | 5 215 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 310 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 6 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 092 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 951 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 5 213 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 992 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 103 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 388 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 890 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 3 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 880 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 991 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 273 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 750 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 3 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 092 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 951 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 5 213 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 470 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 199 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 5 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 156 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 239 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 6 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 537 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 750 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 16 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 835 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 936 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 490 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 14 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 690 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 9 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 426 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 776 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 9 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 752 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 750 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 550 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 938 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 345 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 605 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 550 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 659 Kč |
| Cena bez DPH: | 36 240 Kč |
| Vaše cena s DPH | 43 850 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 56 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 490 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 15 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 34 888 Kč |
| Vaše cena s DPH | 42 215 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 49 669 Kč |