Bezuhlíkový aku vysavač Makita DCL280FZ - 18V, 0.75l, 1kg, bez akumulátoru a nabíječky



| Kód: | DCL280FZ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 1 559 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 288 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 58 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 3 690 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 3 050 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Zboží je ihned k dispozici na prodejně nebo ho ještě dnes vyexpedujeme (platí pro objednávky do 13h). | |
| Skladem: | 1 ks |
| EAN: | 0088381881913 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 2,77 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 18V |
| Doba použití/akumulátor | 20 min |
| Max. průtok vzduchu | 1,5 m3/min |
| Maximální síla tlaku | 6,0 kPa |
| Maximální výkon | 45 W |
| Hmotnost | 1 / 1,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 1018/503 x 113 x 155 mm |
| Cena bez DPH: | 169 Kč |
| Vaše cena s DPH | 205 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 206 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 560 Kč |
| Vaše cena s DPH | 678 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 739 Kč |
| Cena bez DPH: | 127 Kč |
| Vaše cena s DPH | 154 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 163 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 172 Kč |
| Vaše cena s DPH | 208 Kč |
| Cena bez DPH: | 50 Kč |
| Vaše cena s DPH | 60 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 200 Kč |
| Vaše cena s DPH | 242 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Vaše cena s DPH | 799 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 903 Kč |
| Cena bez DPH: | 575 Kč |
| Vaše cena s DPH | 696 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 768 Kč |
| Cena bez DPH: | 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 139 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 185 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 91 Kč |
| Vaše cena s DPH | 110 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 590 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 45 Kč |
| Vaše cena s DPH | 55 Kč |
| Cena bez DPH: | 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 144 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 629 Kč |
| Vaše cena s DPH | 761 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 886 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 169 Kč |
| Vaše cena s DPH | 205 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 206 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 144 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 170 Kč |
| Vaše cena s DPH | 206 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 211 Kč |
| Cena bez DPH: | 161 Kč |
| Vaše cena s DPH | 195 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 999 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 203 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 690 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 782 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 593 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 928 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 285 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 765 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 975 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 600 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 917 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 790 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 750 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 072 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 507 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 3 121 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 565 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 103 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 420 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 3 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 470 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 199 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 5 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 165 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 250 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 844 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 996 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 465 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 10 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 170 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 4 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 488 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 850 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 314 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 590 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 724 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 611 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 579 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 6 327 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 740 Kč |
| Vaše cena s DPH | 28 725 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 33 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 083 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 150 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 7 742 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 776 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 149 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 415 Kč |
| Cena bez DPH: | 39 661 Kč |
| Vaše cena s DPH | 47 990 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 65 270 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 456 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 122 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 22 234 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 707 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 636 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 22 641 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 132 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 839 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 10 843 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 913 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 525 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 4 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 835 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 320 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 17 738 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 849 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 18 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 820 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 672 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 760 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 550 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 381 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 721 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 7 727 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 933 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 549 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 537 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 490 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 7 025 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 587 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 390 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 13 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 090 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 631 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 669 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 329 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 17 923 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 226 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 953 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 12 340 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 790 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 16 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 106 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 11 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 620 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 850 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 16 514 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 338 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 878 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 9 346 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 038 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 936 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 13 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 751 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 169 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 9 760 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 763 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 863 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 18 803 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 790 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 12 815 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 512 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 090 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 11 618 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 072 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 508 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 3 096 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 157 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 450 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 476 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 258 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 202 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 13 670 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 337 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 088 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 10 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 388 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 150 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 12 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 789 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 055 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 13 458 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 743 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 529 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 5 032 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 379 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 1 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 090 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 631 Kč |