Bezuhlíkový aku vazač drátů Makita DTR180ZJ - 18V, 0.8mm, 2kg, bez akumulátoru a nabíječky





| Kód: | DTR180ZJ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 21 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 174 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 24 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 28 890 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 23 876 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381859431 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 18 V |
| Síla drátu | 0,8 mm |
| Průměr armovacího železa | D10 - D16 |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 304 x 93 x 318 mm |
| Cena bez DPH: | 4 418 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 346 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 7 364 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 374 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 720 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 850 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 239 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 968 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 592 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 4 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 082 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 779 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 990 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 29 990 Kč |