Průmyslový vysavač na suché i mokré vysávání Bosch GAS 35 L AFC Professional - 1380W, 35L, 12.2kg




| Kód: | 06019C3200 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 15 995 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 219 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 28 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 22 239 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 18 379 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 3165140705516 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 12,90 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 3 roky po registraci |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – nová definice síly, výkonu a robustnosti! |
| Systém Click & Clean – tři skvělé výhody Jasný výhled na pracovní plochu: práce je přesnější a rychlejší Škodlivý prach je ihned odsáván: ochrana zdraví Méně prachu: delší životnost nářadí a příslušenství |
| Nejpohodlnější a nejsnazší čištění filtru díky automatickému čištění filtru (každých 15 sekund) při zachování konstantního sacího výkonu pro nepřetržitý postup práce |
| Max. příkon | 1,380 W |
| Jmenovitý příkon | 1,200 W |
| Hmotnost | 12.2 kg |
| Hrubý objem sběrné nádoby | 35 l |
| Čistý objem sběrné nádoby | 23 l |
| Čistý objem sběrné nádoby na vodu | 19.2 l |
| Třída prachu vysavače na mokré a suché sání | L |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Rozměry nářadí (šířka) | 450 mm |
| Rozměry nářadí (délka) | 515 mm |
| Rozměry nářadí (výška) | 575 mm |
| Filtrační plocha | 6,150 cm² |
| Max. průtok vzduchu (turbína) | 74 l/sec |
| Max. podtlak (turbína) | 254 mbar |
| Položka | Včetně |
|---|---|
| Štěrbinovitá hubice 250 mm | 2 607 000 165 |
| Celulózový plochý skládaný filtr | 2 607 432 033 |
| Koleno | 2 608 000 573 |
| Filtrační sáček | 2 607 432 043 |
| Sada podlahových hubic | 1 609 390 478 |
| Hadice 5 m, Ø 35 mm s objímkou pro nářadí | 2 608 000 565 |
| 3× sací trubice chromovaná 0,35 m | 2 608 000 575 |
| Cena bez DPH: | 1 735 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Vaše cena s DPH | 899 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 1 047 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 321 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 599 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 918 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 317 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 593 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 1 613 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 718 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 499 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 4 923 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 762 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 232 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 19 564 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 690 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 26 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 229 Kč |
| Vaše cena s DPH | 277 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 859 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 249 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 644 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 199 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 3 867 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 888 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 705 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 6 256 Kč |
| Cena bez DPH: | 900 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 089 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 316 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 369 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 286 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 583 Kč |
| Vaše cena s DPH | 705 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 743 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 483 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 876 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 690 Kč |
| Sleva | 31 % |
| Původní cena | 6 787 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 876 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 790 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 17 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 20 880 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 24 638 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 490 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 12 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 28 835 Kč |
| Vaše cena s DPH | 34 890 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 41 593 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 374 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 443 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 32 596 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 286 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 446 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 14 523 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 537 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 490 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 7 025 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 690 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 26 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 077 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 193 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 14 293 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 264 Kč |
| Vaše cena s DPH | 32 990 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 37 815 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 876 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 690 Kč |
| Sleva | 31 % |
| Původní cena | 6 787 Kč |
| Cena bez DPH: | 37 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 44 990 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 51 612 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 003 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 264 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 9 088 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 998 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 838 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 939 Kč |
| Vaše cena s DPH | 62 846 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 64 801 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 008 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 690 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 10 487 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 690 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 19 859 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 264 Kč |
| Vaše cena s DPH | 32 990 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 38 614 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 290 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 11 924 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 959 Kč |
| Vaše cena s DPH | 28 990 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 33 220 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 590 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 16 450 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 314 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 690 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 19 117 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 539 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 282 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 613 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 520 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 149 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 19 370 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 743 Kč |
| Vaše cena s DPH | 62 609 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 74 868 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 868 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 890 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 6 488 Kč |
| Cena bez DPH: | 149 571 Kč |
| Vaše cena s DPH | 180 980 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 193 284 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 423 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 292 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 26 272 Kč |
| Cena bez DPH: | 20 455 Kč |
| Vaše cena s DPH | 24 751 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 29 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 72 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 87 290 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 87 296 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 537 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 628 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 390 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 5 855 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 942 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 190 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 8 243 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 600 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 006 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 88 396 Kč |
| Cena bez DPH: | 45 608 Kč |
| Vaše cena s DPH | 55 186 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 59 192 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 132 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 790 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 4 580 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 702 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 690 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 130 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 590 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 7 476 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 746 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 003 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 13 688 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 372 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 390 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 19 980 Kč |
| Cena bez DPH: | 25 033 Kč |
| Vaše cena s DPH | 30 290 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 34 742 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 20 650 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 23 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 48 752 Kč |
| Vaše cena s DPH | 58 990 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 68 913 Kč |
| Cena bez DPH: | 36 009 Kč |
| Vaše cena s DPH | 43 571 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 46 600 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 872 Kč |
| Vaše cena s DPH | 24 045 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 25 848 Kč |
| Cena bez DPH: | 189 991 Kč |
| Vaše cena s DPH | 229 889 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 241 988 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 545 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 290 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 294 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 653 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 890 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 16 616 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 762 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 232 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 19 564 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 449 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 17 330 Kč |