Bosch Professional

Profesionální elektrické ruční nářadí z Německa Bosch Professional

Bosch ČR - http://www.bosch-pt.cz

Profesionální elektrické ruční nářadí z Německa.

Robert Bosch byl jako vynálezce a zakladatel společnosti jedním z pionýrů průmyslového rozvoje. Jeho nárokem na vynálezy a produkty byla stále orientace techniky na přání a denní potřeby člověka.

Tehdy stejně tak jako dnes znamenala "značka nových vynálezů Bosch" techniku pro praktické využití. Znamená spolehlivé přístroje s dlouhou životností, které lidem, kteří je používají, usnadňují život.

Získat a ospravedlnit získanou důvěru znamená v dnešní době ale ještě něco více: Bosch směřuje pozornost zejména na co možná nejšetrnější zacházení s životním prostředím a přírodními zdroji. To je dnes cílem mnoha inovací značky Bosch. Částka kolem 150 miliónů EUR, které ročně vydává Robert Bosch na neustálé zlepšování přístupu k životnímu prostředí, nejsou nadarmo utracené peníze. Jsou investicí do důvěry generací zítřka.

Robert Bosch:
"Vždy jsem jednal podle pravidla: raději ztratit peníze než důvěru. Nedotknutelnost mých slibů, víra v hodnotu mého zboží a mého slova, mají pro mě vyšší hodnotu než přechodný zisk."

Výrobci
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Typ zářiče:   Ionizer (Ionizátor):   Počet osob:   Upnutí:   Hloubka řezu (Max. ponor):   Průměr (mm):   Typ kladiva:   Materiál rukojeti:   Příklep:   Délka v cm (lišty, čepele...):   Celková délka (mm):   Velikost (typ):   Šířka záběru (cm):   Pojezd:   Typ vrtáku:   Průměr kotouče:   Pozvolný rozběh:   Regulace otáček:   Materiál:   Oblast použití:   Zrnitost (hrubost):   Typ motoru:   Výbava:   Napětí aku (V):   Počet aku:   Barva laserové čáry:   Typ akumulátoru:   Barva:   Typ kamen:   Typ skla:   Typ vířivky:   Typ / Umístění:   Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka