CZK EUR

Záruční, Pozáruční Servis, Registrace pro prodloužení záruky

Na většinu zboží z nabídky je poskytován záruční i pozáruční servis na adrese: JADAL.cz, Průběžná 1548/90, Praha 10, 100 00, Strašnice. Tel: 702056272

Záruční servis - Podmínky

 • Záruční doba začíná běžet převzetím zboží a její délka je stanovena občanským a obchodním zákoníkem.
 • Záruka se nevztahuje na závady způsobené nevhodným zacházením a na běžné opotřebení způsobené používáním.

Prodávající poskytne záruku na výrobky v trvání:

 • 24 měsíců
 • 12 měsíců na nářadí pro profesionály, kdy kupujícím je osoba zapsaná v obchodním rejstříku, podniká na základě živnostenského oprávnění, apod. Tento zákazník kupuje nářadí pro svoji obchodní nebo podnikatelskou činnost, požaduje uvedení své firmy při vystavování úplného daňového dokladu a na příslušném dokladu požaduje uvedení DPH, atd. V tomto případě se jedná o kupní smlouvu, která je řízena obchodním zákoníkem, který neurčuje délku záruční doby. Jako příklad uvádíme společnost Kärcher zde nebo Robert Bosch: Podrobné Záruční podmínky Bosch naleznete ZDE
 • 36 měsíců a více na určité nářadí AEG, Milwaukee, Metabo, Bosch, Festool, Protool, PowerPlus ad. (po registraci a splnění podmínek výrobce)

Prodloužení záruční lhůty na 3 roky produktů Kärcher

Bližší informace naleznete šipka ZDE

3 letá záruka AEG3 letá záruka AEG - registrace šipka Klikněte zde

Prodloužená záruka Milwaukee3 letá záruka Milwaukee - registrace šipkaKlikněte zde

3 letá záruka Bosch

3 letá záruka na modré nářadí Bosch při splnění  podmínek a zaregistrování se na stránkách Bosch. šipkaKlikněte zde nebo na obrázek.

 

 

 

2 letá záruka Li-Ion akumulátory a nabíječky Bosch Professional

 

 

2 letá záruka na Li-Ion akumulátory a nabíječky Bosch Professional při splnění  podmínek a zaregistrování se na stránkách Bosch.šipkaKlikněte zde nebo na obrázek.

 

 

 

 

 

3 letá záruka Bosch HOBBY

3 letá záruka Bosch ZAHRADA

 

Metabo 3 letá garance3 letá garance Metabo - registrace šipka Klikněte zde nebo na obrázek.

 

3 letá záruka DeWALT

Záruka na produkty řady XR v trvání 3 let

Společnost DEWALT si je tak jista kvalitou, konstrukcí a výrobou nářadí řady XR, že s potěšením oznamuje prodloužení záruky na 3 roky. Tato nabídka vás může uklidnit, protože kupujete systém, kterému můžete důvěřovat, minimálně na dobu několika nadcházejících let.

 3 letá garance DeWALT - registrace šipka Klikněte zde nebo na obrázek.

 

Festool SERVICE all-inclusive

Rychlá registrace přístrojů Festool: využijte 3 letou Záruku Festool a prodlužte si díky snadné registraci online záruční lhůtu ze 2 na 3 roky + získáte mnoho dalších výhod!  šipka Klikněte zde

 

   

Na žluté nářadí Powerplus je garance 3 roky, na zelenou řadu Powerplus XQ je to 5 let.

 

Prodloužená záruka Scheppach Woodster

4 letá záruka je podmíněna splněním podmínek uvedených v návodu k výrobku, případně na oficiálních stránkách výrobce: "Prodloužit záruku o 24 měsíců lze uplatnit za předpokladu, že zákazník předloží výrobek k pravidelné servisní prohlídce ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Servisní prohlídka je prováděna na náklady zákazníka." Po skončení 2 leté záruční doby spotřebitel řeší opravy s výrobcem či s autorizovaným servisem, nikoli s prodejcem.

 

 

 

 

 

3-letá záruka DUSSProdloužit záruku na 3 roky lze uplatnit za předpokladu, že zákazník předloží výrobek k pravidelné servisní prohlídce každých 12. měsíců od data prodeje stroje. Servisní prohlídka je prováděna na náklady zákazníka (pouze spotřební materiál).

 

 

Jet Dryer

 

3 letá nebo 5 letá záruka na vybrané výrobky Jet Dryer.


 

Karibu


 Záruka 5 let na výrobky Karibu (záruka 2 roky na elektrická zařízení)


Reklamace

V případě, že se v záruční době – její délka viz. Záruka – vyskytne u zakoupeného zboží závada – porucha, bránící jeho užívání, postupujte takto:

1. Co nejdříve nás kontaktujte nejlépe e-mailem (info@jadal.cz) a sdělte nám:

 • typ a výrobní číslo reklamovaného nástroje
 • důvod reklamace (pokud možno co nejpřesnější popis závady)
 • datum nákupu a číslo daňového dokladu

2. Reklamovaný výrobek včetně kopie daňového dokladu, originálního záručního listu (u některých značek je to daňový doklad) a popisu poruchy zašlete nebo přineste na naší adresu provozovny: JADAL.cz, Průběžná 1548/90, 100 00, Praha 10 - Strašnice. V případě, že by náklady na dopravné překročily výši 120,-Kč, sjednáme Vám svoz zboží naším dopravcem.

 • Podle zákona musíme reklamaci vyřešit do 30 dnů, ale většinou proces netrvá déle než dva týdny. V případě, že by se u reklamovaného zboží vyskytl nějaký problém, budeme Vás informovat a domluvíme se na dalším postupu.
 • Za případné chyby v informacích, u fotek a technických popisech produktů, které máme převzaty od našich distributorů, nemůžeme 100% ručit. Předem se proto omlouváme.
 • Pokud je u reklamovaného zboží nutno provést úkony jako jsou vyčištění, pravidelná údržba atd., potřebné ke zjištění závady, je tato služba zpoplatněna automaticky, max. však do částky nepřekračující 30% z ceny zboží.
 • V případě, že se u reklamovaného zboží objeví nebezpečná závada (např. naseklý napájecí kabel), nepřekračující však 30% z ceny výrobku, automaticky ho servisní středisko opravuje.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Copyright © www.jadal.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.jadal.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace