Sekací - bourací kladivo SDS-Max Makita HM1214C, AVT, 1.500 W, 19.9 J, 10.8 kg








| Kód: | HM1214C |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 18 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 694 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 23 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 24 590 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 20 322 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381603669 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 31,00 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Upnutí / velikost vrtáku | Upraveno pro nástroje SDS-MAX |
| Příkon | 1.510 W |
| Počet úderů naprázdno | 950 - 1.900 %min-1% |
| Síla jednotlivého úderu | 19,9 J |
| Vibrace | 8 m/s2 |
| Hladina akustického tlaku | 102 dB(A) |
| Hmotnost | 12,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 700 x 129 x 265 mm |
Akční cena platí do vyprodání zásob!
| Cena bez DPH: | 1 298 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 570 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 874 Kč |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Vaše cena s DPH | 610 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 915 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 947 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 6 472 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 384 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 675 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 1 914 Kč |
| Cena bez DPH: | 250 Kč |
| Vaše cena s DPH | 302 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 598 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 144 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 494 Kč |
| Cena bez DPH: | 452 Kč |
| Vaše cena s DPH | 547 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 652 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 632 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 975 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 2 172 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 263 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 739 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 3 013 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 989 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 616 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 4 034 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 141 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 591 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 590 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 183 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 479 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 730 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 083 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 247 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 719 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 053 Kč |
| Cena bez DPH: | 169 Kč |
| Vaše cena s DPH | 205 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 951 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 361 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 2 588 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 742 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 947 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 684 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 451 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 965 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 296 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 012 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 275 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 9 093 Kč |
| Cena bez DPH: | 852 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 031 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 222 Kč |
| Cena bez DPH: | 776 Kč |
| Vaše cena s DPH | 939 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 047 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 087 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 316 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 572 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 169 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 554 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 207 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 461 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 626 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 200 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 452 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Vaše cena s DPH | 652 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 766 Kč |
| Cena bez DPH: | 774 Kč |
| Vaše cena s DPH | 937 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 111 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 434 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 155 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4 680 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 340 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 042 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4 533 Kč |
| Cena bez DPH: | 913 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 105 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 320 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 598 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 933 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 147 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 597 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 956 Kč |
| Cena bez DPH: | 817 Kč |
| Vaše cena s DPH | 989 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 051 Kč |
| Cena bez DPH: | 250 Kč |
| Vaše cena s DPH | 302 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 968 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 406 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 911 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 424 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 160 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 664 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 10 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 431 Kč |
| Vaše cena s DPH | 521 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 696 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 053 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 421 Kč |
| Cena bez DPH: | 173 Kč |
| Vaše cena s DPH | 209 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 532 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 854 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 049 Kč |
| Cena bez DPH: | 591 Kč |
| Vaše cena s DPH | 715 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 843 Kč |
| Cena bez DPH: | 404 Kč |
| Vaše cena s DPH | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 123 Kč |
| Cena bez DPH: | 455 Kč |
| Vaše cena s DPH | 551 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 791 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 428 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 824 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 301 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 204 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 505 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 762 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 132 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 410 Kč |
| Cena bez DPH: | 302 Kč |
| Vaše cena s DPH | 365 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 395 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 084 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 522 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 870 Kč |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 149 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 369 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 471 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 780 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 105 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 333 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 613 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 348 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 631 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 920 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 539 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 842 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 695 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 261 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 626 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 490 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 803 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 529 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 469 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 744 Kč |
| Cena bez DPH: | 145 Kč |
| Vaše cena s DPH | 176 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 867 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 260 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 513 Kč |
| Cena bez DPH: | 852 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 031 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 220 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 746 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 113 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 392 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 375 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 663 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 957 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 167 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 832 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4 287 Kč |
| Cena bez DPH: | 429 Kč |
| Vaše cena s DPH | 519 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 551 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 755 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 174 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 10 217 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 955 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 366 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 632 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 193 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 439 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 549 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 874 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 105 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 036 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 253 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 483 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 775 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 074 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 299 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 1 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 026 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 3 422 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 486 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 008 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 384 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 110 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 184 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 729 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 704 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 062 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 407 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 913 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 228 Kč |
| Cena bez DPH: | 297 Kč |
| Vaše cena s DPH | 359 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 373 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 711 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 9 639 Kč |
| Cena bez DPH: | 178 Kč |
| Vaše cena s DPH | 216 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 566 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 895 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 2 274 Kč |
| Cena bez DPH: | 404 Kč |
| Vaše cena s DPH | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 714 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 687 Kč |
| Vaše cena s DPH | 831 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 976 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 255 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 519 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 599 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 875 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 689 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 5 259 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 417 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 554 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 489 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 802 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 2 142 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 748 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 325 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 695 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 650 Kč |
| Sleva | 39 % |
| Původní cena | 23 860 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 649 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 26 837 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 562 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 990 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 18 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 769 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 350 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 3 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 983 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 290 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 17 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 390 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 17 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 327 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 756 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 23 243 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 372 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 390 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 24 429 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 512 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 249 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 628 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 490 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 21 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 670 Kč |
| Vaše cena s DPH | 27 431 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 30 479 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 790 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 18 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 260 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 995 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 13 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 025 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 550 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 20 738 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 890 Kč |
| Sleva | 36 % |
| Původní cena | 12 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 463 Kč |
| Vaše cena s DPH | 23 551 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 32 778 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 108 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 811 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 13 393 Kč |
| Cena bez DPH: | 26 414 Kč |
| Vaše cena s DPH | 31 961 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 35 512 Kč |