Vrtací a sekací kladivo SDS-Plus Makita HR2470, SDS-Plus, 780W, 2.4J, 2.9kg, v kufru






| Kód: | HR2470 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 3 250 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 686 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 20 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 4 070 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 3 364 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Zboží je ihned k dispozici na prodejně nebo ho ještě dnes vyexpedujeme (platí pro objednávky do 13h). | |
| Skladem: | 2 ks |
| EAN: | 0088381081658 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Upnutí / velikost vrtáku | Upraveno pro nástroje SDS-PLUS |
| Příkon | 780 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 1.100 %min-1% |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 4.500 %min-1% |
| Síla jednotlivého úderu | 2,4 J |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo O) | 13/24/32 mm |
| Vrtací výkon (korunka O) | 65 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 370 x 84 x 214 mm |
| Cena bez DPH: | 72 Kč |
| Vaše cena s DPH | 87 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 Kč |
| Vaše cena s DPH | 82 Kč |
| Cena bez DPH: | 388 Kč |
| Vaše cena s DPH | 469 Kč |
| Cena bez DPH: | 770 Kč |
| Vaše cena s DPH | 931 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 035 Kč |
| Cena bez DPH: | 727 Kč |
| Vaše cena s DPH | 879 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 944 Kč |
| Cena bez DPH: | 295 Kč |
| Vaše cena s DPH | 357 Kč |
| Cena bez DPH: | 489 Kč |
| Vaše cena s DPH | 592 Kč |
| Cena bez DPH: | 376 Kč |
| Vaše cena s DPH | 455 Kč |
| Cena bez DPH: | 211 Kč |
| Vaše cena s DPH | 255 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 260 Kč |
| Cena bez DPH: | 162 Kč |
| Vaše cena s DPH | 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 41 Kč |
| Vaše cena s DPH | 50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 677 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 029 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 2 447 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 329 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 401 Kč |
| Cena bez DPH: | 64 Kč |
| Vaše cena s DPH | 78 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 82 Kč |
| Cena bez DPH: | 176 Kč |
| Vaše cena s DPH | 213 Kč |
| Cena bez DPH: | 699 Kč |
| Vaše cena s DPH | 846 Kč |
| Cena bez DPH: | 251 Kč |
| Vaše cena s DPH | 304 Kč |
| Cena bez DPH: | 544 Kč |
| Vaše cena s DPH | 658 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 646 Kč |
| Vaše cena s DPH | 781 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 804 Kč |
| Cena bez DPH: | 374 Kč |
| Vaše cena s DPH | 453 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 465 Kč |
| Cena bez DPH: | 838 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 014 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 067 Kč |
| Cena bez DPH: | 623 Kč |
| Vaše cena s DPH | 754 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 195 Kč |
| Cena bez DPH: | 161 Kč |
| Vaše cena s DPH | 195 Kč |
| Cena bez DPH: | 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 289 Kč |
| Cena bez DPH: | 311 Kč |
| Vaše cena s DPH | 376 Kč |
| Cena bez DPH: | 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 509 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 195 Kč |
| Cena bez DPH: | 163 Kč |
| Vaše cena s DPH | 197 Kč |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Vaše cena s DPH | 407 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 453 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 758 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 851 Kč |
| Cena bez DPH: | 132 Kč |
| Vaše cena s DPH | 160 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 167 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 195 Kč |
| Cena bez DPH: | 472 Kč |
| Vaše cena s DPH | 571 Kč |
| Cena bez DPH: | 181 Kč |
| Vaše cena s DPH | 219 Kč |
| Cena bez DPH: | 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 144 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 749 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 327 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 893 Kč |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Vaše cena s DPH | 689 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 723 Kč |
| Cena bez DPH: | 493 Kč |
| Vaše cena s DPH | 597 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 035 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 462 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 2 638 Kč |
| Cena bez DPH: | 106 Kč |
| Vaše cena s DPH | 128 Kč |
| Cena bez DPH: | 677 Kč |
| Vaše cena s DPH | 819 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 971 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 595 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 3 810 Kč |
| Cena bez DPH: | 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 070 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 132 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 393 Kč |
| Vaše cena s DPH | 476 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 493 Kč |
| Cena bez DPH: | 723 Kč |
| Vaše cena s DPH | 875 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 101 Kč |
| Vaše cena s DPH | 122 Kč |
| Cena bez DPH: | 383 Kč |
| Vaše cena s DPH | 463 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 76 Kč |
| Vaše cena s DPH | 92 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 97 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 127 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 501 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 816 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 018 Kč |
| Cena bez DPH: | 55 Kč |
| Vaše cena s DPH | 66 Kč |
| Cena bez DPH: | 214 Kč |
| Vaše cena s DPH | 259 Kč |
| Cena bez DPH: | 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 584 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 616 Kč |
| Cena bez DPH: | 80 Kč |
| Vaše cena s DPH | 97 Kč |
| Cena bez DPH: | 100 Kč |
| Vaše cena s DPH | 121 Kč |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Vaše cena s DPH | 226 Kč |
| Cena bez DPH: | 55 Kč |
| Vaše cena s DPH | 66 Kč |
| Cena bez DPH: | 467 Kč |
| Vaše cena s DPH | 566 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 185 Kč |
| Vaše cena s DPH | 224 Kč |
| Cena bez DPH: | 185 Kč |
| Vaše cena s DPH | 224 Kč |
| Cena bez DPH: | 85 Kč |
| Vaše cena s DPH | 103 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 105 Kč |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Vaše cena s DPH | 180 Kč |
| Cena bez DPH: | 185 Kč |
| Vaše cena s DPH | 224 Kč |
| Cena bez DPH: | 79 Kč |
| Vaše cena s DPH | 96 Kč |
| Cena bez DPH: | 159 Kč |
| Vaše cena s DPH | 192 Kč |
| Cena bez DPH: | 402 Kč |
| Vaše cena s DPH | 486 Kč |
| Cena bez DPH: | 101 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 130 Kč |
| Cena bez DPH: | 55 Kč |
| Vaše cena s DPH | 66 Kč |
| Cena bez DPH: | 186 Kč |
| Vaše cena s DPH | 226 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 238 Kč |
| Cena bez DPH: | 137 Kč |
| Vaše cena s DPH | 166 Kč |
| Cena bez DPH: | 332 Kč |
| Vaše cena s DPH | 402 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 433 Kč |
| Cena bez DPH: | 176 Kč |
| Vaše cena s DPH | 213 Kč |
| Cena bez DPH: | 712 Kč |
| Vaše cena s DPH | 862 Kč |
| Cena bez DPH: | 328 Kč |
| Vaše cena s DPH | 397 Kč |
| Cena bez DPH: | 503 Kč |
| Vaše cena s DPH | 609 Kč |
| Cena bez DPH: | 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 630 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 79 Kč |
| Vaše cena s DPH | 96 Kč |
| Cena bez DPH: | 316 Kč |
| Vaše cena s DPH | 382 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 395 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 711 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 071 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 327 Kč |
| Cena bez DPH: | 462 Kč |
| Vaše cena s DPH | 559 Kč |
| Cena bez DPH: | 324 Kč |
| Vaše cena s DPH | 392 Kč |
| Cena bez DPH: | 814 Kč |
| Vaše cena s DPH | 985 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 019 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 134 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 372 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 542 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 047 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 334 Kč |
| Cena bez DPH: | 262 Kč |
| Vaše cena s DPH | 317 Kč |
| Cena bez DPH: | 251 Kč |
| Vaše cena s DPH | 304 Kč |
| Cena bez DPH: | 124 Kč |
| Vaše cena s DPH | 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 883 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 699 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 5 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 050 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 5 192 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 850 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 4 682 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 050 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 690 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 4 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 001 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 521 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 20 048 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 190 Kč |
| Sleva | 31 % |
| Původní cena | 7 537 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 607 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 254 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 16 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 013 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 696 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 13 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 690 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 11 720 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 390 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 884 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 590 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 856 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 550 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 11 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 322 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 490 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 16 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 308 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 213 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 6 316 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 886 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 122 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 9 606 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 215 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 890 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 5 311 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 250 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 10 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 855 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 924 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 16 004 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 868 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 680 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6 158 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 372 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 920 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 12 667 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 990 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 13 406 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 612 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 790 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 9 727 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 590 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 18 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 545 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 290 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 396 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 207 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 090 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 6 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 477 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 047 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 12 401 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 219 Kč |
| Sleva | 31 % |
| Původní cena | 9 037 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 587 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 550 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 170 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 936 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 663 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 433 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 6 012 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 802 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 390 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 4 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 693 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 359 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 21 125 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 025 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 290 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 10 272 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 116 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 190 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 7 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 124 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 990 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 6 518 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 686 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 904 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 455 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 390 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 130 Kč |