Vrtací a sekací kladivo SDS-Plus Makita HR2470T, VÝMĚNNÁ HLAVA - 780W, 2.4J, 3.0kg, KUFR







| Kód: | HR2470T |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 4 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 545 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 20 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 5 396 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 4 460 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Zboží je ihned k dispozici na prodejně nebo ho ještě dnes vyexpedujeme (platí pro objednávky do 13h). | |
| Skladem: | 1 ks |
| EAN: | 0088381081696 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Upnutí / velikost vrtáku | Upraveno pro nástroje SDS-PLUS |
| Příkon | 780 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 1.100 %min-1% |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 4.500 %min-1% |
| Síla jednotlivého úderu | 2,4 J |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo O) | 13/24/32 mm |
| Vrtací výkon (korunka O) | 65 mm |
| Hmotnost | 3,0 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 394 x 84 x 214 mm |
AKCE platí do vyprodání zásob.
| Cena bez DPH: | 1 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 499 Kč |
| Sleva | 33 % |
| Původní cena | 2 222 Kč |
| Cena bez DPH: | 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 262 Kč |
| Vaše cena s DPH | 317 Kč |
| Cena bez DPH: | 156 Kč |
| Vaše cena s DPH | 189 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 057 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 279 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 1 468 Kč |
| Cena bez DPH: | 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 289 Kč |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Vaše cena s DPH | 226 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 235 Kč |
| Cena bez DPH: | 814 Kč |
| Vaše cena s DPH | 985 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 019 Kč |
| Cena bez DPH: | 137 Kč |
| Vaše cena s DPH | 166 Kč |
| Cena bez DPH: | 277 Kč |
| Vaše cena s DPH | 335 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 035 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 462 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 2 638 Kč |
| Cena bez DPH: | 646 Kč |
| Vaše cena s DPH | 781 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 804 Kč |
| Cena bez DPH: | 436 Kč |
| Vaše cena s DPH | 527 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 543 Kč |
| Cena bez DPH: | 178 Kč |
| Vaše cena s DPH | 215 Kč |
| Cena bez DPH: | 101 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 520 Kč |
| Vaše cena s DPH | 629 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 659 Kč |
| Cena bez DPH: | 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 429 Kč |
| Cena bez DPH: | 467 Kč |
| Vaše cena s DPH | 566 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 195 Kč |
| Cena bez DPH: | 255 Kč |
| Vaše cena s DPH | 309 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 311 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 Kč |
| Vaše cena s DPH | 82 Kč |
| Cena bez DPH: | 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 230 Kč |
| Vaše cena s DPH | 278 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 286 Kč |
| Cena bez DPH: | 40 Kč |
| Vaše cena s DPH | 48 Kč |
| Cena bez DPH: | 316 Kč |
| Vaše cena s DPH | 382 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 395 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 600 Kč |
| Cena bez DPH: | 136 Kč |
| Vaše cena s DPH | 164 Kč |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Vaše cena s DPH | 407 Kč |
| Cena bez DPH: | 415 Kč |
| Vaše cena s DPH | 502 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 514 Kč |
| Cena bez DPH: | 451 Kč |
| Vaše cena s DPH | 545 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 571 Kč |
| Cena bez DPH: | 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 509 Kč |
| Cena bez DPH: | 712 Kč |
| Vaše cena s DPH | 862 Kč |
| Cena bez DPH: | 978 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 184 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 291 Kč |
| Cena bez DPH: | 144 Kč |
| Vaše cena s DPH | 174 Kč |
| Cena bez DPH: | 440 Kč |
| Vaše cena s DPH | 532 Kč |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Vaše cena s DPH | 401 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 411 Kč |
| Cena bez DPH: | 125 Kč |
| Vaše cena s DPH | 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 189 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 329 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 402 Kč |
| Cena bez DPH: | 221 Kč |
| Vaše cena s DPH | 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 163 Kč |
| Vaše cena s DPH | 197 Kč |
| Cena bez DPH: | 76 Kč |
| Vaše cena s DPH | 92 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 97 Kč |
| Cena bez DPH: | 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 288 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 246 Kč |
| Vaše cena s DPH | 298 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 306 Kč |
| Cena bez DPH: | 593 Kč |
| Vaše cena s DPH | 717 Kč |
| Cena bez DPH: | 503 Kč |
| Vaše cena s DPH | 609 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 971 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 595 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 3 810 Kč |
| Cena bez DPH: | 119 Kč |
| Vaše cena s DPH | 144 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 528 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 849 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 946 Kč |
| Cena bez DPH: | 784 Kč |
| Vaše cena s DPH | 949 Kč |
| Sleva | 34 % |
| Původní cena | 1 429 Kč |
| Cena bez DPH: | 80 Kč |
| Vaše cena s DPH | 97 Kč |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Vaše cena s DPH | 758 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 781 Kč |
| Cena bez DPH: | 873 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 056 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 112 Kč |
| Cena bez DPH: | 481 Kč |
| Vaše cena s DPH | 582 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 029 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 245 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 477 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 788 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 103 Kč |
| Cena bez DPH: | 55 Kč |
| Vaše cena s DPH | 67 Kč |
| Cena bez DPH: | 272 Kč |
| Vaše cena s DPH | 329 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 339 Kč |
| Cena bez DPH: | 185 Kč |
| Vaše cena s DPH | 224 Kč |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Vaše cena s DPH | 251 Kč |
| Cena bez DPH: | 126 Kč |
| Vaše cena s DPH | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 370 Kč |
| Vaše cena s DPH | 448 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 464 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Vaše cena s DPH | 555 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 577 Kč |
| Cena bez DPH: | 230 Kč |
| Vaše cena s DPH | 278 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 283 Kč |
| Cena bez DPH: | 348 Kč |
| Vaše cena s DPH | 421 Kč |
| Cena bez DPH: | 587 Kč |
| Vaše cena s DPH | 710 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 746 Kč |
| Cena bez DPH: | 218 Kč |
| Vaše cena s DPH | 264 Kč |
| Cena bez DPH: | 586 Kč |
| Vaše cena s DPH | 709 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 749 Kč |
| Cena bez DPH: | 219 Kč |
| Vaše cena s DPH | 265 Kč |
| Cena bez DPH: | 890 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 077 Kč |
| Cena bez DPH: | 253 Kč |
| Vaše cena s DPH | 306 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 317 Kč |
| Cena bez DPH: | 170 Kč |
| Vaše cena s DPH | 206 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 218 Kč |
| Cena bez DPH: | 185 Kč |
| Vaše cena s DPH | 224 Kč |
| Cena bez DPH: | 760 Kč |
| Vaše cena s DPH | 919 Kč |
| Cena bez DPH: | 204 Kč |
| Vaše cena s DPH | 247 Kč |
| Cena bez DPH: | 217 Kč |
| Vaše cena s DPH | 263 Kč |
| Cena bez DPH: | 253 Kč |
| Vaše cena s DPH | 306 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 317 Kč |
| Cena bez DPH: | 249 Kč |
| Vaše cena s DPH | 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 204 Kč |
| Vaše cena s DPH | 247 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 260 Kč |
| Cena bez DPH: | 221 Kč |
| Vaše cena s DPH | 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 311 Kč |
| Vaše cena s DPH | 376 Kč |
| Cena bez DPH: | 243 Kč |
| Vaše cena s DPH | 294 Kč |
| Cena bez DPH: | 82 Kč |
| Vaše cena s DPH | 99 Kč |
| Cena bez DPH: | 130 Kč |
| Vaše cena s DPH | 158 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 162 Kč |
| Cena bez DPH: | 383 Kč |
| Vaše cena s DPH | 463 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 179 Kč |
| Vaše cena s DPH | 216 Kč |
| Cena bez DPH: | 593 Kč |
| Vaše cena s DPH | 717 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 755 Kč |
| Cena bez DPH: | 663 Kč |
| Vaše cena s DPH | 803 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 847 Kč |
| Cena bez DPH: | 732 Kč |
| Vaše cena s DPH | 886 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 723 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 925 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 9 340 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 250 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 10 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 118 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 402 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 9 993 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 590 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 18 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 802 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 390 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 4 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 850 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 4 682 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 754 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 542 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 976 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 792 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 428 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 788 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 373 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 972 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 20 593 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 607 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 254 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 16 951 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 587 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 550 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 170 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 711 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 170 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 19 564 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 590 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 856 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 855 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 924 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 16 004 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 883 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 699 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 5 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 207 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 090 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 6 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 050 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 690 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 4 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 322 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 490 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 16 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 124 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 990 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 6 518 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 050 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 5 192 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 190 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 7 331 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 455 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 390 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 130 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 936 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 690 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 11 720 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 990 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 13 406 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 690 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 12 341 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 273 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 800 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 12 062 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 390 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 884 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 686 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 090 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 904 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 550 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 11 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 630 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 392 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 5 831 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 116 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 190 Kč |
| Sleva | 35 % |
| Původní cena | 9 485 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 116 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 190 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 7 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 934 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 550 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 4 984 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 308 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 213 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 6 316 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 219 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 8 832 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 686 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 250 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 070 Kč |
Dvě upínací hlavy
Nic