Vrtací a sekací kladivo SDS-Max Makita HR4002, 1050 W, 6.1 J, 6.6 kg




| Kód: | HR4002 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 10 750 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 884 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 26 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 14 576 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 12 046 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381081566 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Upnutí / velikost vrtáku | Upraveno pro nástroje SDS-MAX |
| Příkon | 1.050 W |
| Otáčky naprázdno | 680 min-1 |
| Počet úderů naprázdno | 2.500 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu | 6,1 J |
| Vrtací výkon (vrták O) | 40 mm |
| Vrtací výkon (korunka O) | 105 mm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 458 x 114 x 256 mm |
| Cena bez DPH: | 533 Kč |
| Vaše cena s DPH | 645 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 654 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 001 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 367 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 186 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 435 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 1 660 Kč |
| Cena bez DPH: | 397 Kč |
| Vaše cena s DPH | 480 Kč |
| Cena bez DPH: | 196 Kč |
| Vaše cena s DPH | 237 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 460 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 976 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 055 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 193 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 439 Kč |
| Cena bez DPH: | 655 Kč |
| Vaše cena s DPH | 793 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 829 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 213 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 467 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 610 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 788 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 8 009 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 445 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 959 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 3 251 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 771 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 562 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 710 Kč |
| Cena bez DPH: | 169 Kč |
| Vaše cena s DPH | 205 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 145 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 435 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 7 995 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 539 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 842 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 200 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 452 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 036 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 253 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 483 Kč |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Vaše cena s DPH | 361 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 610 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 948 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 054 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 695 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 261 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 626 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 147 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 808 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 4 095 Kč |
| Cena bez DPH: | 471 Kč |
| Vaše cena s DPH | 570 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 600 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 680 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 033 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 955 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 366 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 632 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 247 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 719 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 053 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 451 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 965 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 296 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 748 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 325 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 695 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 929 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 754 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 5 112 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 829 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 213 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 467 Kč |
| Cena bez DPH: | 404 Kč |
| Vaše cena s DPH | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 572 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 532 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 6 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 889 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 755 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 335 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 825 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 141 Kč |
| Cena bez DPH: | 245 Kč |
| Vaše cena s DPH | 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 010 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 432 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 708 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 012 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 275 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 9 093 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 769 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 561 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 710 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 410 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 336 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 5 738 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 420 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 693 Kč |
| Cena bez DPH: | 397 Kč |
| Vaše cena s DPH | 480 Kč |
| Cena bez DPH: | 269 Kč |
| Vaše cena s DPH | 326 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 950 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 990 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 047 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 301 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 204 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 505 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 972 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 436 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 10 234 Kč |
| Cena bez DPH: | 687 Kč |
| Vaše cena s DPH | 831 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 976 Kč |
| Cena bez DPH: | 880 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 064 Kč |
| Cena bez DPH: | 870 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 053 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 089 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 036 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 253 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 393 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 359 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 854 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 256 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 730 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 083 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 529 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 968 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 250 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 714 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 207 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 461 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 626 Kč |
| Cena bez DPH: | 173 Kč |
| Vaše cena s DPH | 209 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 330 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 445 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 373 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 711 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 9 639 Kč |
| Cena bez DPH: | 724 Kč |
| Vaše cena s DPH | 876 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 922 Kč |
| Cena bez DPH: | 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 123 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 317 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 593 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 770 Kč |
| Cena bez DPH: | 913 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 105 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 320 Kč |
| Cena bez DPH: | 543 Kč |
| Vaše cena s DPH | 657 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 730 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 141 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 591 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 590 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 603 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 14 504 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 291 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 562 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 645 Kč |
| Cena bez DPH: | 722 Kč |
| Vaše cena s DPH | 873 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 919 Kč |
| Cena bez DPH: | 164 Kč |
| Vaše cena s DPH | 199 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 263 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 739 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 3 013 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 169 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 554 Kč |
| Cena bez DPH: | 763 Kč |
| Vaše cena s DPH | 923 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 954 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 167 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 832 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4 287 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 213 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 943 Kč |
| Cena bez DPH: | 302 Kč |
| Vaše cena s DPH | 365 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 395 Kč |
| Cena bez DPH: | 888 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 074 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 194 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 429 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 149 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 5 543 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 589 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 923 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 021 Kč |
| Cena bez DPH: | 911 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 102 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 179 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 539 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 282 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 351 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 859 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 460 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 3 720 Kč |
| Cena bez DPH: | 161 Kč |
| Vaše cena s DPH | 195 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 199 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 562 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 100 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 3 873 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 772 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 354 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 3 704 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 598 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 4 944 Kč |
| Cena bez DPH: | 979 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 184 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 341 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 429 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 039 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 16 171 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 696 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 053 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 421 Kč |
| Cena bez DPH: | 538 Kč |
| Vaše cena s DPH | 651 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 685 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 957 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 788 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 664 Kč |
| Cena bez DPH: | 25 478 Kč |
| Vaše cena s DPH | 30 829 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 34 254 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 198 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 390 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 24 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 174 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 990 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 28 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 843 Kč |
| Vaše cena s DPH | 21 590 Kč |
| Sleva | 33 % |
| Původní cena | 32 439 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 517 Kč |
| Vaše cena s DPH | 28 456 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 39 166 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 693 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 149 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 19 166 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 843 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 750 Kč |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 23 860 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 702 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 629 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 26 703 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 776 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 459 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 20 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 702 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 790 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 21 355 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 464 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 081 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 20 980 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 480 Kč |
| Vaše cena s DPH | 17 521 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 19 468 Kč |
| Cena bez DPH: | 20 983 Kč |
| Vaše cena s DPH | 25 390 Kč |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 35 718 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 365 Kč |
| Vaše cena s DPH | 19 802 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 24 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 800 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 21 002 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 301 Kč |
| Vaše cena s DPH | 22 144 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 30 612 Kč |