Vrtací a sekací kladivo SDS-Max Makita HR5212C - 1510W, 19.1J, 11.9kg, kufr

| Kód: | HR5212C |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 21 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 174 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 24 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 28 890 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 23 876 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381677578 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 29,99 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Upnutí / velikost vrtáku | upraveno pro nástroje SDS-MAX |
| Příkon | 1.510 W |
| Otáčky naprázdno | 150 - 310 min-1 |
| Počet úderů naprázdno | 1.100 - 2.250 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu | 19,1 J |
| Vrtací výkon (vrták O) | 52 mm |
| Vrtací výkon (korunka O) | 160 mm |
| Vibrace 3ax při vrtání | 9 m/s2 |
| Vibrace 3ax při sekání | 8 m/s2 |
| Hmotnost | 11,9 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 599 x 140 x 287 mm |
| Cena bez DPH: | 913 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 105 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 320 Kč |
| Cena bez DPH: | 436 Kč |
| Vaše cena s DPH | 527 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 632 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 507 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 824 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 031 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 859 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 460 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 3 720 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 445 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 959 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 3 251 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 359 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 854 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 888 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 074 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 194 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 000 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 420 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 693 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 769 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 561 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 710 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 291 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 562 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 645 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 438 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 216 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 471 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 639 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 925 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 540 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 933 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 084 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 522 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 870 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 490 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 660 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 714 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 704 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 062 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 497 Kč |
| Vaše cena s DPH | 601 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 747 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 114 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 2 120 Kč |
| Cena bez DPH: | 404 Kč |
| Vaše cena s DPH | 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 619 Kč |
| Vaše cena s DPH | 749 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 759 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 231 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 490 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 660 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 479 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 7 675 Kč |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Vaše cena s DPH | 652 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 766 Kč |
| Cena bez DPH: | 979 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 184 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 341 Kč |
| Cena bez DPH: | 543 Kč |
| Vaše cena s DPH | 657 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 730 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 160 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 664 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 10 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 169 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 554 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 598 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 933 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 471 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 780 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 330 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 610 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 1 610 Kč |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Vaše cena s DPH | 968 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 248 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 140 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 6 179 Kč |
| Cena bez DPH: | 126 Kč |
| Vaše cena s DPH | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 438 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 746 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 113 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 392 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 057 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 279 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 347 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 529 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 213 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 943 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 648 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 834 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 7 348 Kč |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Vaše cena s DPH | 610 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 742 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 947 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 8 684 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 331 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 241 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 5 635 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 770 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 142 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 2 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 135 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 373 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 448 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 094 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 324 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 402 Kč |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Vaše cena s DPH | 759 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 843 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 139 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 798 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 4 220 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 935 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 552 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 3 819 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 546 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 1 772 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 333 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 613 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 335 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 825 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 141 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 546 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 1 772 Kč |
| Cena bez DPH: | 424 Kč |
| Vaše cena s DPH | 513 Kč |
| Cena bez DPH: | 374 Kč |
| Vaše cena s DPH | 452 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 468 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 026 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 3 422 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 141 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 591 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 200 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 452 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 957 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 788 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 664 Kč |
| Cena bez DPH: | 397 Kč |
| Vaše cena s DPH | 480 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 002 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 212 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 347 Kč |
| Cena bez DPH: | 411 Kč |
| Vaše cena s DPH | 498 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 484 Kč |
| Vaše cena s DPH | 13 896 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 14 942 Kč |
| Cena bez DPH: | 687 Kč |
| Vaše cena s DPH | 831 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 976 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 544 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 3 065 Kč |
| Cena bez DPH: | 245 Kč |
| Vaše cena s DPH | 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 509 Kč |
| Vaše cena s DPH | 616 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 330 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 445 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 302 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 576 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 659 Kč |
| Cena bez DPH: | 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 123 Kč |
| Cena bez DPH: | 852 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 031 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 1 222 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 554 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 881 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 397 Kč |
| Vaše cena s DPH | 480 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 451 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 965 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 296 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 041 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 469 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 744 Kč |
| Cena bez DPH: | 533 Kč |
| Vaše cena s DPH | 645 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 716 Kč |
| Cena bez DPH: | 327 Kč |
| Vaše cena s DPH | 396 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 422 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 892 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 499 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 3 768 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 955 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 366 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 632 Kč |
| Cena bez DPH: | 429 Kč |
| Vaše cena s DPH | 519 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 551 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 775 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 248 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 510 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 460 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 976 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 598 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 144 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 494 Kč |
| Cena bez DPH: | 935 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 131 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 261 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 532 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 854 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 049 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 972 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 436 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 10 234 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 677 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 449 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 5 049 Kč |
| Cena bez DPH: | 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 123 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 158 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 611 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 2 617 Kč |