Kombinovaná stolní a pokosová pila Makita LH1040 260mm, 1650W, 14kg


| Kód: | LH1040 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 12 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 074 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 26 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 16 514 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 13 648 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381057424 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 34,52 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Dárek ikona (=free_gift): | free_gift |
| Dárek : | Elektronická zkoušečka napětí s LCD |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Příkon | 1.650 W |
| Otáčky naprázdno | 4.800 min-1 |
| Řezný výkon při 90° | 69 x 130 mm |
| Řezný výkon při 45° | 69 x 85 mm |
| Pilový kotouč (O) | 260 mm |
| Otvor pilového kotouče (O) | 30 mm |
| Hmotnost | 14,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 530 x 476 x 535 mm |
| Cena bez DPH: | 688 Kč |
| Vaše cena s DPH | 832 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 979 Kč |
| Cena bez DPH: | 702 Kč |
| Vaše cena s DPH | 849 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 866 Kč |
| Cena bez DPH: | 957 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 158 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 362 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 306 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 580 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 859 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 410 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 916 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 170 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 499 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 647 Kč |
| Cena bez DPH: | 957 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 158 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 362 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 798 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 175 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 559 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 085 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 523 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 831 Kč |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Vaše cena s DPH | 652 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 767 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 002 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 212 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 462 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 205 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 668 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 2 770 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 242 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 462 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 728 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 091 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 460 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 761 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 131 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 368 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 230 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 489 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 668 Kč |
| Cena bez DPH: | 641 Kč |
| Vaše cena s DPH | 775 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 912 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 094 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 323 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 446 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 387 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 678 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 983 Kč |
| Cena bez DPH: | 836 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 011 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 189 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 500 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 815 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 138 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 329 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 435 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 206 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 459 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 1 774 Kč |
| Cena bez DPH: | 843 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 021 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 102 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 306 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 580 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 859 Kč |
| Cena bez DPH: | 101 Kč |
| Vaše cena s DPH | 122 Kč |
| Cena bez DPH: | 870 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 053 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 600 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 705 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 841 Kč |
| Cena bez DPH: | 912 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 104 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 264 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 529 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 233 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 491 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 755 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 549 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 870 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 053 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 363 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 859 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 3 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 131 Kč |
| Vaše cena s DPH | 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 280 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 549 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 755 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 536 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 859 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 157 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 610 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 071 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 362 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 648 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 037 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 254 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 477 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 864 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 256 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 2 325 Kč |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 150 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 353 Kč |
| Cena bez DPH: | 583 Kč |
| Vaše cena s DPH | 706 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 830 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 333 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 663 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 9 649 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 054 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 275 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 500 Kč |
| Cena bez DPH: | 641 Kč |
| Vaše cena s DPH | 775 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 912 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 487 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 799 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 901 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 820 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 22 430 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 591 Kč |
| Vaše cena s DPH | 18 865 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 26 147 Kč |