Elektrická flexa na beton Makita PC5000C - 125mm, 1400W, 4kg, kufr





| Kód: | PC5000C |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 9 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 174 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 26 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 13 352 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 11 035 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381099110 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Příkon | 1.400 W |
| Otáčky naprázdno | 10.000 %min-1% |
| Diamantový kotouč (O) | 125 |
| Vrtání diamantového kotouče (O) | 22,23 mm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 437 x 235 x 195 mm |
| Cena bez DPH: | 75 Kč |
| Vaše cena s DPH | 91 Kč |
| Cena bez DPH: | 93 Kč |
| Vaše cena s DPH | 112 Kč |
| Cena bez DPH: | 125 Kč |
| Vaše cena s DPH | 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Vaše cena s DPH | 226 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 234 Kč |
| Cena bez DPH: | 67 Kč |
| Vaše cena s DPH | 81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 061 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 284 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Vaše cena s DPH | 226 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 242 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 574 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 125 Kč |
| Vaše cena s DPH | 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 125 Kč |
| Vaše cena s DPH | 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 761 Kč |
| Vaše cena s DPH | 920 Kč |
| Cena bez DPH: | 125 Kč |
| Vaše cena s DPH | 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 123 Kč |
| Vaše cena s DPH | 149 Kč |
| Cena bez DPH: | 109 Kč |
| Vaše cena s DPH | 132 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 83 Kč |
| Vaše cena s DPH | 101 Kč |
| Cena bez DPH: | 93 Kč |
| Vaše cena s DPH | 112 Kč |
| Cena bez DPH: | 229 Kč |
| Vaše cena s DPH | 277 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 300 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 427 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 3 037 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 882 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 487 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 4 102 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 770 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 135 Kč |
| Vaše cena s DPH | 163 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 788 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 374 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 975 Kč |
| Cena bez DPH: | 177 Kč |
| Vaše cena s DPH | 214 Kč |
| Cena bez DPH: | 467 Kč |
| Vaše cena s DPH | 566 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 136 Kč |
| Vaše cena s DPH | 164 Kč |
| Cena bez DPH: | 338 Kč |
| Vaše cena s DPH | 409 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 770 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 123 Kč |
| Cena bez DPH: | 991 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 199 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 1 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 120 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 670 Kč |
| Cena bez DPH: | 195 Kč |
| Vaše cena s DPH | 237 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 251 Kč |
| Cena bez DPH: | 67 Kč |
| Vaše cena s DPH | 81 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 099 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 170 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 7 776 Kč |
| Cena bez DPH: | 125 Kč |
| Vaše cena s DPH | 151 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 830 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 214 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 193 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 443 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 290 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 771 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 253 Kč |
| Vaše cena s DPH | 306 Kč |
| Cena bez DPH: | 638 Kč |
| Vaše cena s DPH | 772 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 791 Kč |
| Cena bez DPH: | 110 Kč |
| Vaše cena s DPH | 133 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 136 Kč |
| Cena bez DPH: | 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 288 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 297 Kč |
| Cena bez DPH: | 195 Kč |
| Vaše cena s DPH | 237 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 251 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 050 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 374 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 407 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 382 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 15 608 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 050 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 374 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 549 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 370 Kč |
| Vaše cena s DPH | 14 967 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 20 593 Kč |