Aku úhlový rázový šroubovák Makita TD022DSE - 2x aku 7.2V/1.5Ah Li-Ion, 22Nm, 0.56kg, v tašce






| Kód: | TD022DSE |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 3 850 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 23 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 4 988 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 4 122 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381833271 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Otáčky naprázdno | 0 - 2.450 min-1 |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 3.000 min-1 |
| Max. utahovací moment | 22 Nm |
| Standardní šroub | M3 - M8 |
| Upnutí / velikost vrtáku | Šestihran 1/4" |
| Akumulátor | Li-ion 7,2 V / 1,5 Ah |
| Hmotnost | 0,56 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 227 x 42 x 42 mm |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 62 Kč |
| Cena bez DPH: | 128 Kč |
| Vaše cena s DPH | 155 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 422 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 566 Kč |
| Cena bez DPH: | 160 Kč |
| Vaše cena s DPH | 194 Kč |
| Cena bez DPH: | 998 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 207 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 274 Kč |
| Cena bez DPH: | 62 Kč |
| Vaše cena s DPH | 75 Kč |
| Cena bez DPH: | 710 Kč |
| Vaše cena s DPH | 859 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 960 Kč |
| Cena bez DPH: | 597 Kč |
| Vaše cena s DPH | 723 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 767 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 384 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 675 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 833 Kč |
| Cena bez DPH: | 815 Kč |
| Vaše cena s DPH | 986 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 042 Kč |
| Cena bez DPH: | 635 Kč |
| Vaše cena s DPH | 768 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 863 Kč |
| Cena bez DPH: | 189 Kč |
| Vaše cena s DPH | 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 248 Kč |
| Cena bez DPH: | 59 Kč |
| Vaše cena s DPH | 71 Kč |
| Cena bez DPH: | 59 Kč |
| Vaše cena s DPH | 72 Kč |
| Cena bez DPH: | 213 Kč |
| Vaše cena s DPH | 258 Kč |
| Cena bez DPH: | 623 Kč |
| Vaše cena s DPH | 754 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 794 Kč |
| Cena bez DPH: | 948 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 148 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 252 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 428 Kč |
| Vaše cena s DPH | 518 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 576 Kč |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 990 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 194 Kč |
| Cena bez DPH: | 442 Kč |
| Vaše cena s DPH | 534 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 548 Kč |
| Cena bez DPH: | 233 Kč |
| Vaše cena s DPH | 282 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 307 Kč |
| Cena bez DPH: | 688 Kč |
| Vaše cena s DPH | 832 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 904 Kč |
| Cena bez DPH: | 741 Kč |
| Vaše cena s DPH | 897 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 002 Kč |
| Cena bez DPH: | 267 Kč |
| Vaše cena s DPH | 323 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 338 Kč |
| Cena bez DPH: | 64 Kč |
| Vaše cena s DPH | 77 Kč |
| Cena bez DPH: | 47 Kč |
| Vaše cena s DPH | 57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 166 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 411 Kč |
| Cena bez DPH: | 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 820 Kč |
| Cena bez DPH: | 141 Kč |
| Vaše cena s DPH | 171 Kč |
| Cena bez DPH: | 92 Kč |
| Vaše cena s DPH | 112 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 601 Kč |
| Vaše cena s DPH | 727 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 829 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 087 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 315 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 444 Kč |
| Cena bez DPH: | 162 Kč |
| Vaše cena s DPH | 196 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 206 Kč |
| Cena bez DPH: | 359 Kč |
| Vaše cena s DPH | 434 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 472 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 024 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 288 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 384 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 674 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 103 Kč |
| Vaše cena s DPH | 125 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 384 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 675 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 833 Kč |
| Cena bez DPH: | 42 Kč |
| Vaše cena s DPH | 51 Kč |
| Cena bez DPH: | 411 Kč |
| Vaše cena s DPH | 498 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 553 Kč |
| Cena bez DPH: | 712 Kč |
| Vaše cena s DPH | 861 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 958 Kč |
| Cena bez DPH: | 126 Kč |
| Vaše cena s DPH | 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 45 Kč |
| Vaše cena s DPH | 54 Kč |
| Cena bez DPH: | 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 169 Kč |
| Cena bez DPH: | 78 Kč |
| Vaše cena s DPH | 94 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 422 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 1 566 Kč |
| Cena bez DPH: | 108 Kč |
| Vaše cena s DPH | 131 Kč |
| Cena bez DPH: | 849 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 028 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 145 Kč |
| Cena bez DPH: | 41 Kč |
| Vaše cena s DPH | 49 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 62 Kč |
| Cena bez DPH: | 405 Kč |
| Vaše cena s DPH | 491 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 702 Kč |
| Vaše cena s DPH | 849 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 1 065 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Vaše cena s DPH | 248 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 54 Kč |
| Vaše cena s DPH | 65 Kč |
| Cena bez DPH: | 217 Kč |
| Vaše cena s DPH | 263 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 277 Kč |
| Cena bez DPH: | 84 Kč |
| Vaše cena s DPH | 102 Kč |
| Cena bez DPH: | 229 Kč |
| Vaše cena s DPH | 277 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 987 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 194 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 235 Kč |
| Cena bez DPH: | 261 Kč |
| Vaše cena s DPH | 316 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 334 Kč |
| Cena bez DPH: | 50 Kč |
| Vaše cena s DPH | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 167 Kč |
| Vaše cena s DPH | 202 Kč |
| Cena bez DPH: | 36 Kč |
| Vaše cena s DPH | 44 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 600 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 611 Kč |
| Cena bez DPH: | 536 Kč |
| Vaše cena s DPH | 649 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 703 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 856 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 086 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 873 Kč |
| Cena bez DPH: | 216 Kč |
| Vaše cena s DPH | 262 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 276 Kč |
| Cena bez DPH: | 77 Kč |
| Vaše cena s DPH | 94 Kč |
| Cena bez DPH: | 349 Kč |
| Vaše cena s DPH | 422 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 469 Kč |
| Cena bez DPH: | 429 Kč |
| Vaše cena s DPH | 519 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 617 Kč |
| Cena bez DPH: | 506 Kč |
| Vaše cena s DPH | 612 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 787 Kč |
| Cena bez DPH: | 948 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 148 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 252 Kč |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 960 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 1 212 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 285 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 555 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 638 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 298 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 571 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 770 Kč |
| Cena bez DPH: | 59 Kč |
| Vaše cena s DPH | 71 Kč |
| Cena bez DPH: | 229 Kč |
| Vaše cena s DPH | 277 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 204 Kč |
| Vaše cena s DPH | 247 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 865 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 256 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 3 059 Kč |
| Cena bez DPH: | 93 Kč |
| Vaše cena s DPH | 113 Kč |
| Cena bez DPH: | 48 Kč |
| Vaše cena s DPH | 58 Kč |
| Cena bez DPH: | 43 Kč |
| Vaše cena s DPH | 52 Kč |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Vaše cena s DPH | 227 Kč |
| Cena bez DPH: | 39 Kč |
| Vaše cena s DPH | 47 Kč |
| Cena bez DPH: | 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 289 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 330 Kč |
| Cena bez DPH: | 36 Kč |
| Vaše cena s DPH | 44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 358 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 643 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 1 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 708 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 486 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 206 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 299 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 7 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 719 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 290 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 4 172 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 561 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 729 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 926 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 983 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 609 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 512 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 845 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 2 132 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 049 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 226 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 429 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 9 667 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 607 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 364 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 5 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 189 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 279 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 408 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 144 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 384 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 561 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 099 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 3 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 248 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 190 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 14 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 436 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 368 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 6 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 561 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 099 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 3 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 568 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 737 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 9 098 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 932 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 548 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 4 621 Kč |