Aku multifunkční nářadí - aku multi bruska Makita Multi Tool TM30DWAJX1 - 10.8V, 1.2kg, bez akumulátoru a nabíječky



| Kód: | TM30DZ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 2 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 223 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 16 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 3 190 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 2 636 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381819442 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Počet zdvihů | 6.000 - 20.000 %min-1% |
| Úhel kmitu | 3,2 ° |
| Akumulátor | Li-ion 10,8 V |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 277 x 65 x 98 mm |
Akční nabídka platná do vyprodání zásob u distribuce.
| Cena bez DPH: | 36 Kč |
| Vaše cena s DPH | 44 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 523 Kč |
| Vaše cena s DPH | 632 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 666 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 181 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 429 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 588 Kč |
| Cena bez DPH: | 598 Kč |
| Vaše cena s DPH | 724 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 595 Kč |
| Vaše cena s DPH | 720 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 773 Kč |
| Cena bez DPH: | 311 Kč |
| Vaše cena s DPH | 376 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 397 Kč |
| Cena bez DPH: | 701 Kč |
| Vaše cena s DPH | 848 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 897 Kč |
| Cena bez DPH: | 258 Kč |
| Vaše cena s DPH | 312 Kč |
| Cena bez DPH: | 497 Kč |
| Vaše cena s DPH | 601 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 635 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 288 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 558 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 427 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 727 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 821 Kč |
| Cena bez DPH: | 36 Kč |
| Vaše cena s DPH | 44 Kč |
| Cena bez DPH: | 340 Kč |
| Vaše cena s DPH | 412 Kč |
| Cena bez DPH: | 92 Kč |
| Vaše cena s DPH | 111 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 222 Kč |
| Vaše cena s DPH | 269 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Vaše cena s DPH | 891 Kč |
| Cena bez DPH: | 456 Kč |
| Vaše cena s DPH | 552 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 583 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 148 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 390 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 465 Kč |
| Cena bez DPH: | 131 Kč |
| Vaše cena s DPH | 159 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 179 Kč |
| Cena bez DPH: | 90 Kč |
| Vaše cena s DPH | 109 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 441 Kč |
| Vaše cena s DPH | 534 Kč |
| Cena bez DPH: | 236 Kč |
| Vaše cena s DPH | 286 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 537 Kč |
| Vaše cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 686 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 699 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 412 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 539 Kč |
| Cena bez DPH: | 274 Kč |
| Vaše cena s DPH | 332 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 397 Kč |
| Cena bez DPH: | 130 Kč |
| Vaše cena s DPH | 157 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 166 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 Kč |
| Vaše cena s DPH | 61 Kč |
| Cena bez DPH: | 127 Kč |
| Vaše cena s DPH | 154 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 162 Kč |
| Cena bez DPH: | 74 Kč |
| Vaše cena s DPH | 89 Kč |
| Cena bez DPH: | 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 429 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 509 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 36 Kč |
| Vaše cena s DPH | 44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 491 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 804 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 912 Kč |
| Cena bez DPH: | 389 Kč |
| Vaše cena s DPH | 471 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 495 Kč |
| Cena bez DPH: | 96 Kč |
| Vaše cena s DPH | 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 494 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 808 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 2 200 Kč |
| Cena bez DPH: | 454 Kč |
| Vaše cena s DPH | 549 Kč |
| Sleva | 37 % |
| Původní cena | 866 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 166 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 410 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 485 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 552 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 878 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 977 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 592 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 927 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 028 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 529 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 850 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 2 200 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 368 Kč |
| Vaše cena s DPH | 445 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 445 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 387 Kč |
| Vaše cena s DPH | 468 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 495 Kč |
| Cena bez DPH: | 404 Kč |
| Vaše cena s DPH | 489 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 514 Kč |
| Cena bez DPH: | 96 Kč |
| Vaše cena s DPH | 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 429 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 508 Kč |
| Cena bez DPH: | 254 Kč |
| Vaše cena s DPH | 307 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 83 Kč |
| Cena bez DPH: | 233 Kč |
| Vaše cena s DPH | 282 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 123 Kč |
| Vaše cena s DPH | 149 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 155 Kč |
| Cena bez DPH: | 87 Kč |
| Vaše cena s DPH | 105 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 316 Kč |
| Vaše cena s DPH | 382 Kč |
| Cena bez DPH: | 138 Kč |
| Vaše cena s DPH | 167 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 177 Kč |
| Cena bez DPH: | 91 Kč |
| Vaše cena s DPH | 110 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 214 Kč |
| Vaše cena s DPH | 259 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 301 Kč |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Vaše cena s DPH | 544 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 574 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 927 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 6 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 660 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 849 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 610 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 206 Kč |
| Vaše cena s DPH | 15 980 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 18 838 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 170 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 836 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5 020 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 999 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 049 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 7 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 851 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 450 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 4 376 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 181 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 689 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 9 655 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 417 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 344 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 6 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 290 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 536 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 849 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 078 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 864 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 305 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 629 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 10 296 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 661 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 690 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 13 781 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 446 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 590 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 6 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 255 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 149 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 6 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 758 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 337 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 4 294 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 653 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 470 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 12 304 Kč |