Aku nůžky na keře a trávu Makita UM600DZ - 10.8V, 160mm, 1.3kg, bez akumulátoru a nabíječky



| Kód: | UM600DZ |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 2 450 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 025 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 17 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 2 948 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 2 436 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381837262 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 3 roky po registraci |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Akumulátor | Li-ion 10,8V CXT |
| Počet kmitů | 2500 min-1 |
| Šířka řezu | 160 mm |
| Nastavení řezu | výška 15/20/25mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 329 x 177 x 131 mm |
| Cena bez DPH: | 83 Kč |
| Vaše cena s DPH | 101 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 102 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 024 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 239 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 153 Kč |
| Vaše cena s DPH | 185 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 437 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 159 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 192 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 636 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 979 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 199 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 224 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 691 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 143 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 803 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 4 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 777 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 150 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 2 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 913 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 525 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 4 274 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 221 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 687 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 3 049 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 190 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 6 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 262 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 2 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 990 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 983 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 190 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 1 199 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 363 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 649 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 437 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 159 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 192 Kč |