Stavební tlakový postřikovač ruční Mesto Ferrox Plus 10L Viton 10L, 6bar, 5.5kg
| Kód: | 3585P-G |
| Výrobce: | Mesto |
| Vaše cena s DPH: | 6 355 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 252 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 5 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 6 690 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 5 529 Kč |
| Dostupnost: | 2-5 dnů |
Zboží obvykle můžeme mít od 2 do 5 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici. | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 4000903358518 |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Dárek ikona (=free_gift): | free_gift |
| Dárek : | Multifunkční kapesní nůž nebo Elektronická zkoušečka napětí |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
Postřikovač určený pro náročné podmínky na stavbách. Je vhodný ke stříkání betonových separačních prostředků, impregnací a dalších stavebních chemikálií. Tyto postřikovače využívá například firma PERI dodávající bednění.
Tento stavební postřikovač se dodává s polstrovanými popruhy k nesení na zádech. Spirálová hadice 2,5 m umožňuje dostatečný prostorový rádius. Po zasunutí pístu čerpadla ve víku se snadno přenáší. Je vybavený otvory pro uložení trubky postřiku případně prodlužovací trubky. Na víku postřikovače je schránka s nejběžnějšími náhradními díly.
| Objem: | 10 l |
| Tlak: | 6 bar |
| Materiál těsnění | Viton® |
| Materiál trubky: | Ocel |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Délka trubky: | 50 cm |
| Tryska v balení | štěrbinová (plošný postřik) |
| Manometr | ano |
| Přetlakový ventil | ano |
| Typ čerpadla: | píst |
| Nosný popruh | na záda |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Vaše cena s DPH | 610 Kč |
| Cena bez DPH: | 973 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 177 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 240 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 547 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 630 Kč |
| Cena bez DPH: | 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 510 Kč |
| Cena bez DPH: | 735 Kč |
| Vaše cena s DPH | 889 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 909 Kč |
| Cena bez DPH: | 488 Kč |
| Vaše cena s DPH | 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 816 Kč |
| Vaše cena s DPH | 987 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 040 Kč |
| Cena bez DPH: | 131 Kč |
| Vaše cena s DPH | 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 925 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 120 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 180 Kč |
| Cena bez DPH: | 536 Kč |
| Vaše cena s DPH | 648 Kč |
| Cena bez DPH: | 355 Kč |
| Vaše cena s DPH | 430 Kč |
| Cena bez DPH: | 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 630 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 799 Kč |
| Vaše cena s DPH | 967 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 020 Kč |
| Cena bez DPH: | 339 Kč |
| Vaše cena s DPH | 410 Kč |
| Cena bez DPH: | 437 Kč |
| Vaše cena s DPH | 529 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 434 Kč |
| Vaše cena s DPH | 525 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 560 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 561 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 889 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 644 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 199 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 991 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 199 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 340 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 484 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 796 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 749 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 4 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 459 Kč |
| Vaše cena s DPH | 555 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 132 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 790 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 4 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 166 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 411 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 214 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 099 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 5 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 504 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 450 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 5 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 437 Kč |
| Vaše cena s DPH | 529 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 723 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 085 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 469 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 778 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 388 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 890 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 3 250 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 683 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 036 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 2 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 174 Kč |
| Vaše cena s DPH | 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 433 Kč |
| Vaše cena s DPH | 524 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 549 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 084 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 3 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Vaše cena s DPH | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 305 Kč |
| Vaše cena s DPH | 369 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 378 Kč |
| Cena bez DPH: | 597 Kč |
| Vaše cena s DPH | 722 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 760 Kč |
| Cena bez DPH: | 491 Kč |
| Vaše cena s DPH | 594 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 610 Kč |
| Cena bez DPH: | 85 Kč |
| Vaše cena s DPH | 103 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 690 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 641 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 985 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 586 Kč |
| Vaše cena s DPH | 709 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 750 Kč |
| Cena bez DPH: | 61 Kč |
| Vaše cena s DPH | 74 Kč |
| Cena bez DPH: | 743 Kč |
| Vaše cena s DPH | 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 528 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 849 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 1 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 351 Kč |
| Vaše cena s DPH | 425 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 450 Kč |
| Cena bez DPH: | 503 Kč |
| Vaše cena s DPH | 609 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 247 Kč |
| Vaše cena s DPH | 299 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 310 Kč |
| Cena bez DPH: | 405 Kč |
| Vaše cena s DPH | 490 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 520 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 007 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 219 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 476 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 836 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 8 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 487 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 639 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 6 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 598 Kč |
| Vaše cena s DPH | 723 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 760 Kč |
| Cena bez DPH: | 491 Kč |
| Vaše cena s DPH | 594 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 610 Kč |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 990 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 050 Kč |
| Cena bez DPH: | 525 Kč |
| Vaše cena s DPH | 635 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 351 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 685 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 8 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 797 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 174 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 470 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 503 Kč |
| Vaše cena s DPH | 609 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 737 Kč |
| Vaše cena s DPH | 891 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 940 Kč |
| Cena bez DPH: | 384 Kč |
| Vaše cena s DPH | 465 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 807 Kč |
| Vaše cena s DPH | 976 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 040 Kč |