Přímá bruska Narex EBK 30-8 E s regulací otáček, 740W, 31.000ot./min, 1.3kg, kód 00763329
| Kód: | 00763329 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 6 584 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 441 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 17 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 7 895 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 6 525 Kč |
| Dostupnost: | na dotaz |
Zboží bohužel není skladem a dostupnost musíme zjišťovat u dodavatele. | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 8590163904205 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 6.17 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Napájecí napětí | 230–240 V |
|---|---|
| Jmenovitý příkon | 740 W |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Otáčky naprázdno | 13 000–31 000 /min |
| ø kleštiny | 3,8 mm |
| Max. ø nástroje | 25 mm |
| Objednací číslo | 00763329 |
|---|
| Cena bez DPH: | 1 066 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 290 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 1 594 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 347 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 890 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 10 477 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 072 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 767 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 10 852 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 529 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 480 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 7 356 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 942 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 190 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 578 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 804 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 812 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 6 509 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 909 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 360 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 11 494 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 769 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 190 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 11 006 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 955 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 366 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 804 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 023 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 8 422 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 813 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 4 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 481 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 422 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 7 235 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 517 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 676 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 9 037 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 138 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 426 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 8 948 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 883 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 279 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 868 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 890 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 7 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 950 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 990 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 823 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 726 Kč |
| Sleva | 28 % |
| Původní cena | 23 110 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 942 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 190 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 9 578 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 390 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 7 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 182 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 060 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 6 702 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 689 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 673 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 7 271 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 174 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 841 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 427 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 566 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 8 795 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 2 990 Kč |