2-rychlostní příklepová vrtačka Narex EVP 16 K-2; 2-rychl., 1.050 W; 16 mm; 3.8 kg; kód 00765486
| Kód: | 00765486 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 8 591 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 17 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 10 352 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 8 555 Kč |
| Dostupnost: | 7-10 dnu |
Zboží je na objednávku. Obvyklá dostupnost je cca 7-10 pracovních dnů a je závislá na hlavní distribuci. | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 8590163897316 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 6.17 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Napájecí napětí | 230–240 V |
|---|---|
| Jmenovitý příkon | 1050 W |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Max. ø vrtání | |
| … Dřevo | 55 mm |
| … Ocel | 16 mm |
| Max. ø vrtání v betonu / ve zdivu | |
| … Plný vrták | 30 mm |
| … Dutá vrtací korunka | 55 mm |
| Otáčky naprázdno | |
| … 1. rychlost | 0–970 /min |
| … 2. rychlost | 0–1 750 /min |
| Údery naprázdno | |
| … 1. rychlost | 0–19 400 /min |
| … 2. rychlost | 0–35 000 /min |
| Max. kroutící moment | |
| … 1. rychlost | 35 Nm |
| … 2. rychlost | 19,5 Nm |
| Rozsah sklíčidla | 3–16 mm |
| ø upínacího krku | 57 mm |
| Závit na vřetenu | 5/8"-16UN-2A |
| Objednací číslo | 00765486 |
|---|
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 501 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 1 615 Kč |
| Cena bez DPH: | 623 Kč |
| Vaše cena s DPH | 754 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 794 Kč |
| Cena bez DPH: | 79 Kč |
| Vaše cena s DPH | 95 Kč |
| Cena bez DPH: | 569 Kč |
| Vaše cena s DPH | 689 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 718 Kč |
| Cena bez DPH: | 445 Kč |
| Vaše cena s DPH | 539 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 613 Kč |
| Cena bez DPH: | 442 Kč |
| Vaše cena s DPH | 534 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 548 Kč |
| Cena bez DPH: | 205 Kč |
| Vaše cena s DPH | 248 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Vaše cena s DPH | 600 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 611 Kč |
| Cena bez DPH: | 740 Kč |
| Vaše cena s DPH | 895 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 1 116 Kč |
| Cena bez DPH: | 217 Kč |
| Vaše cena s DPH | 263 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 277 Kč |
| Cena bez DPH: | 741 Kč |
| Vaše cena s DPH | 897 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 002 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 281 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 390 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 7 915 Kč |
| Cena bez DPH: | 815 Kč |
| Vaše cena s DPH | 986 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 042 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 575 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 905 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 130 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 777 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 150 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 2 871 Kč |
| Cena bez DPH: | 238 Kč |
| Vaše cena s DPH | 288 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 298 Kč |