Odsavač prachu Bosch GDE 18V-16 Professional pro Bosch GBH 18V-26, GBH 18V-26 F



| Kód: | 1600A0051M |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 3 439 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 842 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 21 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 4 331 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 3 579 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 3165140819893 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 2,28 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |
| Kompatibilita | všechna provedení SDS-plus GBH 18V-26 |
| Pro | GBH 18V-26; GBH 18V-26 F |
| Průměr vrtání | max. 16 mm |
| Maximální hloubka vrtání | 100 mm |
| Hmotnost | 1,200 g |
| Odsávání prachu přímo do integrovaného sáčku na prach na nářadí a/nebo pomocí univerzálního vysavače |
| Vysoce praktické díky automatickému spouštění a vypínání odsavače prachu |
| Vysoce praktické díky ukazateli kapacity prachové nádoby |
| Vysoce přesný díky snadnému nastavení vrtáku |
| Vysoce účinný díky odvodu až 99,97 % prachu |
| Cena bez DPH: | 6 304 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 627 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 10 393 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 812 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 243 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 11 264 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 096 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 326 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 511 Kč |
| Cena bez DPH: | 58 Kč |
| Vaše cena s DPH | 70 Kč |
| Cena bez DPH: | 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 344 Kč |
| Vaše cena s DPH | 417 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 425 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 292 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 983 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 4 984 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 217 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 893 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4 372 Kč |
| Cena bez DPH: | 95 Kč |
| Vaše cena s DPH | 115 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 223 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 690 Kč |
| Sleva | 42 % |
| Původní cena | 4 657 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 491 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 804 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 044 Kč |
| Cena bez DPH: | 321 Kč |
| Vaše cena s DPH | 389 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 519 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 990 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 407 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 2 975 Kč |
| Cena bez DPH: | 462 Kč |
| Vaše cena s DPH | 559 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 708 Kč |