Horkovzdušná pistole Makita HG6531CK - 2000W, 50-650°C, 0.71kg, kufr




| Kód: | HG6531CK |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 3 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 132 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 22 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 4 886 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 4 038 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
Zboží je ihned k dispozici na prodejně nebo ho ještě dnes vyexpedujeme (platí pro objednávky do 13h). | |
| Skladem: | 1 ks |
| EAN: | 0088381876018 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Příkon | 2.000 W |
| Teplota | 50 - 650 °C |
| Průtok vzduchu | 200 - 550 l/min |
| Hmotnost | 0,71 kg |
| Cena bez DPH: | 200 Kč |
| Vaše cena s DPH | 242 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 249 Kč |
| Cena bez DPH: | 170 Kč |
| Vaše cena s DPH | 206 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 208 Kč |
| Cena bez DPH: | 135 Kč |
| Vaše cena s DPH | 164 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 168 Kč |
| Cena bez DPH: | 132 Kč |
| Vaše cena s DPH | 160 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 163 Kč |
| Cena bez DPH: | 306 Kč |
| Vaše cena s DPH | 371 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 381 Kč |
| Cena bez DPH: | 374 Kč |
| Vaše cena s DPH | 453 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 458 Kč |
| Cena bez DPH: | 145 Kč |
| Vaše cena s DPH | 175 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 176 Kč |
| Cena bez DPH: | 303 Kč |
| Vaše cena s DPH | 367 Kč |
| Cena bez DPH: | 183 Kč |
| Vaše cena s DPH | 222 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 226 Kč |
| Cena bez DPH: | 221 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 272 Kč |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Vaše cena s DPH | 226 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 234 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 999 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 2 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 017 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 650 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 4 682 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 484 Kč |
| Vaše cena s DPH | 12 685 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 14 095 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 521 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 050 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 3 968 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 672 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 443 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 795 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 093 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 953 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 5 650 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 589 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 343 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 674 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 999 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 2 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 109 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 972 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 5 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 623 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 174 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 3 450 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 321 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 229 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 6 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 198 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 869 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 4 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 354 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 269 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 5 855 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 860 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 250 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 2 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 034 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 881 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 6 484 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 917 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 790 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 11 376 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 429 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 359 Kč |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 7 053 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 375 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 083 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 5 286 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 834 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 429 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 3 609 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 093 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 532 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 3 090 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 329 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 942 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 350 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 551 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 202 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 455 Kč |