CZK EUR

Podrobné Záruční podmínky Bosch

ZÁRUKA VÝROBCE BOSCH (Stav k 1. 9. 2004)

Všechna elektrická nářadí, pneumatická nářadí a měřicí technika Bosch jsou pečlivě odzkoušeny, testovány a podrobeny důkladné kontrole ve firemním oddělení pro kontrolu kvality Bosch.

Bosch proto poskytuje záruku na elektrické ruční nářadí, pneumatické ruční nářadí a měřicí přístroje. Nároky kupujícího na odstranění vad, plynoucí z kupní smlouvy s prodávajícím, jakož i zákonná práva, nejsou touto zárukou omezeny. Na tato nářadí poskytujeme záruku za následujících podmínek:

1. Záruku poskytujeme v případě dodržení následujících pravidel (č. 2–7) bezplatným odstraněním poruchy na nářadí, která byla v době platnosti záruční doby prokazatelně způsobena chybou materiálu nebo nedodržením technologického postupu výroby.

2. Záruční doba činí 24 měsíců, při řemeslném nebo profesionálním využití nebo při obdobném zatížení 12 měsíců. Záruční doba začíná plynout dnem koupě prvním odběratelem. Rozhodující je datum na originálu dokladu o koupi. U všech, po dni 1. 9. 2004 zakoupených profesionálních modrých elektronářadí a měřicích přístrojů (s výjimkou vysokofrekvenčního nářadí, průmyslových akumulátorových šroubováků a pneumatického nářadí), se záruční doba prodlužuje na 36 měsíců, pokud kupující toto nářadí během 4 týdnů po dni koupě zaregistruje. Akumulátory a nabíječky, jakož i dodávaná příslušenství jsou z tohoto prodloužení záruky vyloučeny. Registraci lze uskutečnit pouze přes internet na adrese www.boschpt.com/warranty. Jako potvrzení slouží doklad o registraci, jenž se musí ihned vytisknout, jakož i originál dokladu o koupi, z něhož plyne datum koupě. Registrace je možná pouze po prohlášení souhlasu kupujícího s poskytnutím a uložením v registraci uvedených údajů.

3. Ze záruky jsou vyloučeny:
- díly, podléhající opotřebení normálním používáním nebo jinému přirozenému opotřebení, jakož i vady nářadí, způsobené normálním opotřebením nebo jiným přirozeným opotřebením.
- vady nářadí, způsobené nedodržením pokynů pro používání, používáním v rozporu s účelem využití, abnormálními podmínkami prostředí, nepřiměřenými provozními podmínkami, přetížením nebo špatnou údržbou nebo ošetřováním.
- vady nářadí, způsobené použitím příslušenství, doplňků nebo náhradních dílů, které nejsou originálními díly Bosch.
- nářadí, jež bylo upravováno nebo pozměňováno
- nepatrné odchylky od požadované jakosti, nepodstatné pro hodnotu a užitkové
vlastnosti nářadí.

4. Odstranění námi uznaných závad, plynoucí ze záručních závazků se uskutečňuje způsobem, že chybné nářadí dle našeho rozhodnutí bezplatně opravíme nebo nahradíme bezchybným nářadím stejného typu (resp. následujícím modelem). Nahrazená nářadí nebo díly se stávají naším majetkem.

5. Nároky, plynoucí ze záruky se musí uplatnit během platnosti záruční lhůty. K tomu je potřeba reklamované nářadí spolu s originálním dokladem o nákupu, na němž musí být uvedeno datum prodeje a označení produktu, předložit nebo zaslat prodejci nebo servisu, kteří jsou uvedeni v Návodu k použití. Při uplatňování nároků při 36měsíční záruční lhůtě na základě výše uvedené registrace se současně musí předložit doklad o registraci. Rozebrané nářadí, ať jen částečně, nebo zcela, nelze předkládat ani zasílat k reklamaci. Pokud kupující odesílá nářadí prodejci nebo autorizovanému servisu poštou, náklady na přepravu a riziko přepravy snáší kupující.

6. Na ostatní nároky, kromě práva na odstranění vad nářadí, vyplývajícího ze záručních podmínek, se naše záruka nevztahuje.

7. Záruční úkony nejsou důvodem k prodloužení nebo obnovení záruční lhůty. Výše uvedené záruky platí pro nářadí, zakoupená a používaná v Evropě.
Na tuto záruku se vztahuje německé právo s vyloučením Dohody spojených národů o smlouvách o mezinárodním nákupu zboží (CISG), pokud to zákon dovoluje.

ROBERT BOSCH GMBH
Geschäftsbereich Elektrowerkzeuge
70745 Leinfelden-Echterdingen
Bundesrepublik Deutschland

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Copyright © www.jadal.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.jadal.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace