Repase baterií - akumulátorů

Repase akumulátorů 2018

Co je REPASE?

  • repase akumulátoru znamená kompletní výměnu starých článků za nové
  • v 90% dochází k navýšení kapacity, neboť zdokonalením technologie výroby má nový článek o stejné velikosti až o 30% vyšší kapacitu
  • repase ušetří až 60% nákladů oproti pořízení nového akumulátoru
  • repase v mnohých případech znamená jedinou možnost jak obnovit funkci zařízení, pro které již nelze novou baterii zakoupit

Jak REPASOVAT?

  • Správná repase akumulátoru spočívá v otevření zdroje, vyjmutí článků i spojovacího materiálu a nahrazení za nové a nepoužité komponenty.
  • Servisní organizace pro maloobchod, společnost se specializací na profi řady nářadí, používá výhradně značkové články Panasonic, GP a Sanyo.
  • Klient si tudíž může být zcela jist, že v okamžiku repase jeho akumulátoru dostane výměnou přesně stejné články, které měl uvnitř při zakoupení originálního zdroje.

Navýšení KAPACITY?

Pro delší životnost a tudíž i větší spokojenost klientů jsme schopni navýšit kapacitu Ah. S Volty se tzv. hýbat nedá, s Ampéry ano.Každý akumulátor má daný z výroby určitý počet nabíjecích cyklů. Po vyčerpání nabíjecích cyklů se zdroj vyřadí a ekologicky zlikviduje, nebo přichází na řadu repase. Pro lepší pochopení můžeme říci, že akumulátor má např.1000 nabíjecích cyklů. Na jedno nabití můžeme dělat 1 den v kuse. Když akumulátor tisíckrát nabijeme, takže než je akumulátor špatný, vydržel nám 1000 dní pracovat. To je originál.

Počet nabíjecích cyklů se měnit bohužel nedá, ale při navýšení kapacity vydrží akumulátor pracovat jeden a půl dne v kuse, což při tisíci nabití je 1500 dní práce. Právě z tohoto důvodu se kapacita navyšuje. Akumulátor odvede mnohem větší práci, při stejném počtu nabíjecích cyklů. Servisní organizace pro maloobchod, společnost se specializací na profi řady nářadí Vám radí, navyšte si kapacitu Vašich zdrojů. Odvedou kus práce s minimálními náklady.

V případě, že jste si vyhledali v ceníku cenu repase Vašeho akumulátoru, postupujte následujícím způsobem:

  • Akumulátory vložte do krabice a odešlete na naši adresu: JADAL.cz, Průběžná 1548/90, 10000, Praha 10 - Strašnice. Dále máte  možnost osobního předání.
  • Dnem odeslání začíná běžet desetidenní lhůta, během které Vám repasované akumulátory přijdou zpět společně s fakturou na dobírku. Záruka na repase je stejná jako u nového, nepoužitého a značkového akumulátoru. tzn. 6 měsíců na kapacitu a 24 měsíců na funkčnost baterie.

Poznámka: Pokud je před repasí zjištěna vadná elektronika a zákazník si nebude přát alternativu, je automaticky účtováno 150,-Kč bez DPH za diagnostiku závady.

Pro otevření ceníků stačí běžný prohlížeč PDF. Poku nemáte, stáhněte si ho ZDE: http://get.adobe.com/cz/reader/

Soubory ke stažení
Nové baterie do aku nářadí (2016).pdf502 kB
MOC Repase baterií pro E-KOLA Li-ion 2017.pdf299 kB
Baterie do nouzového osvětlení září 2017.pdf386 kB

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace