Záruční, Pozáruční Servis, Reklamace, Registrace pro prodloužení záruky

Záruční a pozáruční servis

Na většinu zboží z nabídky je poskytován záruční i pozáruční servis na adrese: JADAL.cz, Průběžná 1548/90, 10000, Praha 10 - Strašnice. Tel: 702056272 (9-16h).

Reklamace

Reklamovaný výrobek přineste nebo zašlete na adresu provozovny: JADAL.cz, Průběžná 1548/90, 100 00, Praha 10 - Strašnice (Po - Pá 8-17:00). Nezapomeňte přidat kopii daňového dokladu, originální záruční list (u některých značek postačí daňový doklad), podrobný popis závady, kontaktní telefon a zpáteční adresu, kam máme zboží zaslat zpět. V případě, že by náklady na dopravné překročily výši 120,-Kč, sjednáme Vám svoz zboží naším dopravcem.

Důležité informace:

 • Podle zákona musíme reklamaci vyřešit do 30 dnů, ale většinou proces netrvá déle než dva týdny. V případě, že by se u reklamovaného zboží vyskytl nějaký problém, budeme Vás informovat a domluvíme se na dalším postupu.
 • Za případné chyby v informacích, u fotek a technických popisech produktů, které máme převzaty od našich distributorů, nemůžeme 100% ručit. Předem se proto omlouváme.
 • Pokud je u reklamovaného zboží nutno provést úkony jako jsou vyčištění, pravidelná údržba atd., potřebné ke zjištění závady, je tato služba zpoplatněna automaticky, max. však do částky nepřekračující 30% z ceny zboží.
 • V případě, že se u reklamovaného zboží objeví nebezpečná závada (např. naseklý napájecí kabel), nepřekračující však 30% z ceny výrobku, automaticky ho servisní středisko opravuje.

Záruční servis - Podmínky

 • Záruční doba začíná běžet převzetím zboží a její délka je stanovena občanským a obchodním zákoníkem.
 • Záruka se nevztahuje na závady způsobené nevhodným zacházením a na běžné opotřebení způsobené používáním.

Prodávající poskytne záruku na výrobky v trvání:

 • 24 měsíců
 • 12 měsíců na nářadí pro profesionály, kdy kupujícím je osoba zapsaná v obchodním rejstříku, podniká na základě živnostenského oprávnění, apod. Tento zákazník kupuje nářadí pro svoji obchodní nebo podnikatelskou činnost, požaduje uvedení své firmy při vystavování úplného daňového dokladu a na příslušném dokladu požaduje uvedení DPH, atd. V tomto případě se jedná o kupní smlouvu, která je řízena obchodním zákoníkem, který neurčuje délku záruční doby. Jako příklad uvádíme společnost Kärcher zde nebo Robert Bosch: Podrobné Záruční podmínky Bosch naleznete ZDE
 • 3 až 6 měsíců na určité HOBBY výrobky zakoupené firmou (na IČO) na základě obchodních podmínek určených výrobcem.
 • 36 měsíců a více na určité nářadí AEG, Milwaukee, Metabo, Bosch, Festool, Protool, PowerPlus ad. (po registraci a splnění podmínek výrobce)

Výrobci, u kterých je možné prodloužit standardní záruku

 
Prodloužení záruční lhůty na 3 roky produktů Kärcher

Bližší informace naleznete šipka ZDE

3 letá záruka AEG3 letá záruka AEG - registrace šipka Klikněte zde

Prodloužená záruka Milwaukee3 letá záruka Milwaukee - registrace šipkaKlikněte zde

Bezplatný servis je tu pro každého, kdo do 30 dnů po nákupu nového stroje Milwaukee stroj zaregistruje. Tato rozšířená záruka se netýká akumulátorů, nabíječek a ani dodávaného příslušenství. Ostatní zákonná práva nejsou tímto dotčena. Prodlužená záruka může být poskytnuta jen na stroje zakoupené po 1.1.2008.


3 letá záruka Bosch3 letá záruka na modré PROFI nářadí, profi akumulátory a nabíječky Bosch při splnění  podmínek a zaregistrování se na stránkách Bosch. šipkaKlikněte zde nebo na obrázek. Níž naleznete soubor ke stažení se záručními podmínkami Bosch PROFI.

 

 

3 letá záruka na akumulátory a nabíječky Bosch Professional

Na všechny akumulátory a nabíječky Bosch Professional zaregistrované po 10.11.2020 je záruční doba 3 roky. Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku. šipkaKlikněte zde nebo na obrázek.

 

 

3 letá záruka Bosch HOBBY

3 letá záruka Bosch ZAHRADA

Registrace 3 leté záruky strojů Makita3 letá záruka na nářadí Makita při splnění  podmínek a zaregistrování se na stránkách Makita šipkaKlikněte zde nebo na obrázek.

Prodlouženou záruku na 3 roky je možné uplatnit pro všechny elektrické a akumulátorové stroje Makita, Dolmar a Makita MT serie s výjimkou průmyslových aku momentových šroubováků řady DFL/DFT, aku lamp a nabíječek. Prodloužená záruka se nevztahuje na benzínové a pneumatické stroje. Stroj musí být registrovaný nejpozději do 4 týdnů od data prodeje a je zakoupený u autorizovaného prodejce v ČR.

Prodloužení záruky na Li-Ion akumulátory na dobu dvou let pro akumulátory značek
Makita, Dolmar, Maktec a Makita-MT.
Tuto prodlouženou záruku nabízíme pouze kupujícím s bydlištěm v České republice. U Li-Ion akumulátorů výše uvedených značek, které patří do sortimentu společnosti Makita, spol. s.r.o. a které byly zakoupeny u autorizovaného prodejce Makita, resp. Dolmar se tato záruka prodlužuje na dobu dvou let, pokud kupující tento akumulátor zaregistruje do 4 týdnů od data koupě na internetu na adrese www.makita.cz. Jako potvrzení registrace obdrží registrační list, který si musí okamžitě vytisknout nebo stáhnout. Kupující musí při registraci udělit svůj souhlas s uložením jeho údajů. Tato prodloužená záruka se nevztahuje žádné akumulátory, které nepracují s Li-ion technikou.

 

Narex 3 roky zárukaSpolečnost Narex s.r.o. poskytuje nadstandardní tříletou záruku na vybraný sortiment aku programu, včetně akumulátorů a nabíječek. Tato záruka platí jak pro soukromé účely tak pro komerční využití. Aku výrobky zahrnují 12V, 20V a 60V aku stroje.

Záruka se vztahuje na výrobní vady produktu. Běžné opotřebení či vady způsobené vnějšími vlivy (poškození pádem, přetěžování stroje, použití k jinému než určenému účelu, koroze…) jsou ze záruky vyloučeny. Záruční doba začíná dnem prodeje.

Rozšířená záruka platí vždy 36 měsíců od data prodeje! Podmínkou pro rozšíření záruky je registrace produktu a uchování prodejního dokladu k registrovanému výrobku.

Povinnosti zákazníka pro uplatnění tříleté záruky:

 • Registraci produktu je nutné provést do 30 dnů od data zakoupení.
 • Registraci produktu provádí zákazník pomocí formuláře na  www.narex.cz.
 • Registrační formulář umožňuje uložení kopie dokladu o koupi (např. sken dokladu, fotografie dokladu z mobilního telefonu…). Pokud uživatel nechce či nemůže uložit doklad při registraci, musí jej uschovat a být schopen předložit při případném uplatnění tříleté záruky.
 • Vznikne-li uživateli právo na záruční plnění, které nelze řešit opravou, bude toto plnění řešeno dodávkou nového výrobku. Záruční doba náhradního stroje vychází z data nákupu původního stroje.
 
 
Metabo 3 letá garance3 letá garance Metabo - registrace šipka Klikněte zde nebo na obrázek.

 3 letá záruka DeWALT

 
3 letá záruka na elektrické nářadí DeWALT. Pro registraci šipka klikněte zde nebo na obrázek.

Zaregistrujte se na portálu MyDEWALT a dle pokynů k registraci přidejte váš produkt na seznam produktů do 4 týdnů od zakoupení.

Záruční politiku DeWALT naleznete zde

 

3 letá záruka DeWALT

Záruka na produkty řady XR v trvání 3 let

Společnost DEWALT si je tak jista kvalitou, konstrukcí a výrobou nářadí řady XR, že s potěšením oznamuje prodloužení záruky na 3 roky. Tato nabídka vás může uklidnit, protože kupujete systém, kterému můžete důvěřovat, minimálně na dobu několika nadcházejících let.

 3 letá garance DeWALT - registrace šipka Klikněte zde nebo na obrázek.

 

Festool SERVICE all-inclusive

Rychlá registrace přístrojů Festool: využijte 3 letou Záruku Festool a prodlužte si díky snadné registraci online záruční lhůtu ze 2 na 3 roky + získáte mnoho dalších výhod!  šipka Klikněte zde

3 letá záruka FEIN 

Každé elektronářadí Fein samozřejmě i lithium-iontové akumulátory, včetně nabíječky jsou před prodejem intenzivně prověřované, tak aby splnili ty nejvyšší kvalitativní nároky. Z tohoto důvodu Vám můžeme bezplatně poskytnut 3 letou garanci.

   

Na žluté nářadí Powerplus je garance 3 roky, na zelenou řadu Powerplus XQ je to 5 let.

Prodloužená záruka HiKOKIPro prodloužení záruky produktů HiKOKI na 3 roky klikněte ZDE nebo na obrázek.

 

 

 

Prodloužená záruka na 4 roky

 

Na zboží značky Riwall PRO, ELPUMPS,  GTM Professional, DWT, Scheppach, Woodster, Scheppach Special Edition a Kity  je poskytována záruka 4 roky ode dne převzetí zboží kupujícím. Závazek prodávajícího z prodloužené záruky je dán pouze v případě, že kupující předloží výrobek k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24 měsíci od data prodeje stroje. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku, která je poskytována nad rámec základní záruční lhůty, se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler. Běh záruční lhůty počíná běžet dnem převzetí zboží vyznačeném na tomto záručním listu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 HS Flamingo

Český výrobce krbů a kamen, společnost HS Flamingo nabízí svým zákazníkům prodlouženou záruku 5 let. Protože krby a krbová kamna naší výroby jsou kvalitní, nebojíme se vám nabídnout záruku 5 let úplně ZDARMA a na všechny naše spalovací zařízení.

 

 

3-letá záruka DUSSProdloužit záruku na 3 roky lze uplatnit za předpokladu, že zákazník předloží výrobek k pravidelné servisní prohlídce každých 12. měsíců od data prodeje stroje. Servisní prohlídka je prováděna na náklady zákazníka (pouze spotřební materiál).

 

 

Jet Dryer

3 letá nebo 5 letá záruka na vybrané výrobky Jet Dryer.


 

 

 

 

Soubory ke stažení
Záruční podmínky Bosch.pdf31 kB

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace