Bezuhlíková aku strunová sekačka Makita DUR189RFE - 2x aku 18V/3.0Ah, 3.8kg


| Kód: | DUR189RFE |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 8 439 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 974 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 22 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 10 790 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 8 917 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381858175 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 8,40 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 3 roky po registraci |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Otáčky naprázdno | 4.000-6.000 min-1 |
| Akumulátor | Li-ion 18V/3,0Ah |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 1518-1618 x 258 x 369 mm |
| Cena bez DPH: | 239 Kč |
| Vaše cena s DPH | 289 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 349 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 432 Kč |
| Cena bez DPH: | 89 Kč |
| Vaše cena s DPH | 107 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 590 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 11 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 75 Kč |
| Vaše cena s DPH | 90 Kč |
| Cena bez DPH: | 166 Kč |
| Vaše cena s DPH | 201 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 204 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 201 Kč |
| Vaše cena s DPH | 244 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 249 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 Kč |
| Vaše cena s DPH | 124 Kč |
| Cena bez DPH: | 69 Kč |
| Vaše cena s DPH | 84 Kč |
| Cena bez DPH: | 94 Kč |
| Vaše cena s DPH | 114 Kč |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 114 Kč |
| Cena bez DPH: | 352 Kč |
| Vaše cena s DPH | 426 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 435 Kč |
| Cena bez DPH: | 117 Kč |
| Vaše cena s DPH | 142 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 133 Kč |
| Vaše cena s DPH | 161 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 719 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 479 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 790 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 1 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 621 Kč |
| Vaše cena s DPH | 751 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 885 Kč |
| Cena bez DPH: | 123 Kč |
| Vaše cena s DPH | 149 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 893 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 290 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 589 Kč |
| Cena bez DPH: | 65 Kč |
| Vaše cena s DPH | 79 Kč |
| Cena bez DPH: | 83 Kč |
| Vaše cena s DPH | 100 Kč |
| Cena bez DPH: | 82 Kč |
| Vaše cena s DPH | 99 Kč |
| Cena bez DPH: | 161 Kč |
| Vaše cena s DPH | 195 Kč |
| Cena bez DPH: | 77 Kč |
| Vaše cena s DPH | 93 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 884 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 490 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 4 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 89 Kč |
| Vaše cena s DPH | 108 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 109 Kč |
| Cena bez DPH: | 621 Kč |
| Vaše cena s DPH | 751 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 885 Kč |
| Cena bez DPH: | 533 Kč |
| Vaše cena s DPH | 645 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 657 Kč |
| Cena bez DPH: | 113 Kč |
| Vaše cena s DPH | 137 Kč |
| Cena bez DPH: | 189 Kč |
| Vaše cena s DPH | 229 Kč |
| Cena bez DPH: | 265 Kč |
| Vaše cena s DPH | 321 Kč |
| Cena bez DPH: | 288 Kč |
| Vaše cena s DPH | 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 325 Kč |
| Vaše cena s DPH | 393 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 405 Kč |
| Cena bez DPH: | 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 169 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 173 Kč |
| Cena bez DPH: | 551 Kč |
| Vaše cena s DPH | 667 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Vaše cena s DPH | 487 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 503 Kč |
| Cena bez DPH: | 107 Kč |
| Vaše cena s DPH | 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 131 Kč |
| Vaše cena s DPH | 159 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 229 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 419 Kč |
| Cena bez DPH: | 72 Kč |
| Vaše cena s DPH | 87 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 058 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 490 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Vaše cena s DPH | 180 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 184 Kč |
| Cena bez DPH: | 148 Kč |
| Vaše cena s DPH | 179 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 183 Kč |
| Cena bez DPH: | 64 Kč |
| Vaše cena s DPH | 78 Kč |
| Cena bez DPH: | 621 Kč |
| Vaše cena s DPH | 751 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 885 Kč |
| Cena bez DPH: | 596 Kč |
| Vaše cena s DPH | 721 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 865 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 650 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 417 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 196 Kč |
| Cena bez DPH: | 181 Kč |
| Vaše cena s DPH | 219 Kč |
| Cena bez DPH: | 382 Kč |
| Vaše cena s DPH | 462 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 471 Kč |
| Cena bez DPH: | 52 Kč |
| Vaše cena s DPH | 63 Kč |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Vaše cena s DPH | 360 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 381 Kč |
| Cena bez DPH: | 115 Kč |
| Vaše cena s DPH | 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 226 Kč |
| Vaše cena s DPH | 273 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 278 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 750 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 975 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 390 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 2 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 098 Kč |
| Vaše cena s DPH | 7 379 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 9 029 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 867 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 259 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 2 629 Kč |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Vaše cena s DPH | 990 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 685 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 039 Kč |
| Sleva | 7 % |
| Původní cena | 2 199 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 469 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 198 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 5 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 600 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 146 Kč |
| Sleva | 13 % |
| Původní cena | 3 599 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 728 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 301 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 879 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 323 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 811 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 2 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 033 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 8 142 Kč |
| Cena bez DPH: | 901 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 090 Kč |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 1 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 975 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 390 Kč |
| Sleva | 14 % |
| Původní cena | 2 790 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 628 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 390 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 5 369 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 805 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 184 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 2 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 822 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 205 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 2 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 367 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 074 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 4 929 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 900 Kč |
| Vaše cena s DPH | 5 929 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 7 436 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 887 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 493 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 3 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 678 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 450 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 498 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 290 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 771 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 079 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 442 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 745 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 1 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 799 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 3 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 236 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 915 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4 379 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 859 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 459 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 4 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 383 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 094 Kč |
| Sleva | 20 % |
| Původní cena | 5 129 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 168 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 833 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 3 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 926 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 750 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 5 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 900 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 299 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 2 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 397 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 690 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 1 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 793 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 590 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 5 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 396 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 689 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 1 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 269 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 215 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 12 461 Kč |