Horní - vrchní frézka Makita RP0900, 900W, až 35mm, 2.7kg






| Kód: | RP0900 |
| Výrobce: | ![]() |
| Vaše cena s DPH: | 3 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 802 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 21 % |
| Doporučená cena výrobcem: | 4 290 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 3 545 Kč |
| Dostupnost: | skladem do 48h |
Zboží obvykle můžeme mít do 2 pracovních dnů na prodejně nebo na expedici (platí pro objednávky do 11h). | |
| Skladem: | 0 ks |
| EAN: | 0088381099196 |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 1,68 Kč |
| Autorizovaný prodejce: | www.jadal.cz/... |
| Záruka: | 36|Záruka 2+1 rok po registraci u výrobce |
| Záruční podmínky: | www.jadal.cz/... |

| Příkon | 900 W |
| Otáčky naprázdno | 27.000 %min-1% |
| Výška zdvihu | 0 - 35 mm |
| Upnutí / velikost vrtáku | 8 mm |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 256 x 110 x 217 mm |
Akční cena platí do vyprodání zásob!
| Cena bez DPH: | 1 109 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 342 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 491 Kč |
| Cena bez DPH: | 742 Kč |
| Vaše cena s DPH | 898 Kč |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 1 078 Kč |
| Cena bez DPH: | 224 Kč |
| Vaše cena s DPH | 271 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 915 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 107 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 389 Kč |
| Vaše cena s DPH | 470 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 495 Kč |
| Cena bez DPH: | 319 Kč |
| Vaše cena s DPH | 386 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 409 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 342 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 491 Kč |
| Cena bez DPH: | 693 Kč |
| Vaše cena s DPH | 839 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 883 Kč |
| Cena bez DPH: | 166 Kč |
| Vaše cena s DPH | 201 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 208 Kč |
| Cena bez DPH: | 533 Kč |
| Vaše cena s DPH | 645 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 069 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 293 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 437 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 122 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 567 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 030 Kč |
| Cena bez DPH: | 986 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 193 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 404 Kč |
| Cena bez DPH: | 155 Kč |
| Vaše cena s DPH | 187 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 883 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 069 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 142 Kč |
| Vaše cena s DPH | 172 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 178 Kč |
| Cena bez DPH: | 155 Kč |
| Vaše cena s DPH | 187 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 290 Kč |
| Vaše cena s DPH | 351 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 370 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 037 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 255 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 394 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 445 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 749 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 946 Kč |
| Cena bez DPH: | 533 Kč |
| Vaše cena s DPH | 645 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 037 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 255 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 394 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 330 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 609 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 797 Kč |
| Cena bez DPH: | 312 Kč |
| Vaše cena s DPH | 377 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 396 Kč |
| Cena bez DPH: | 665 Kč |
| Vaše cena s DPH | 805 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 847 Kč |
| Cena bez DPH: | 155 Kč |
| Vaše cena s DPH | 187 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 166 Kč |
| Vaše cena s DPH | 201 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 208 Kč |
| Cena bez DPH: | 454 Kč |
| Vaše cena s DPH | 550 Kč |
| Sleva | 8 % |
| Původní cena | 596 Kč |
| Cena bez DPH: | 155 Kč |
| Vaše cena s DPH | 187 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 220 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 334 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 614 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 797 Kč |
| Cena bez DPH: | 267 Kč |
| Vaše cena s DPH | 323 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 339 Kč |
| Cena bez DPH: | 220 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 986 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 193 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 404 Kč |
| Cena bez DPH: | 308 Kč |
| Vaše cena s DPH | 372 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 384 Kč |
| Cena bez DPH: | 817 Kč |
| Vaše cena s DPH | 989 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 099 Kč |
| Cena bez DPH: | 386 Kč |
| Vaše cena s DPH | 467 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 495 Kč |
| Cena bez DPH: | 954 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 154 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 285 Kč |
| Cena bez DPH: | 533 Kč |
| Vaše cena s DPH | 645 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 151 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 393 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 547 Kč |
| Cena bez DPH: | 267 Kč |
| Vaše cena s DPH | 323 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 343 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 829 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 213 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 461 Kč |
| Cena bez DPH: | 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 123 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 327 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 334 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 614 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 797 Kč |
| Cena bez DPH: | 290 Kč |
| Vaše cena s DPH | 351 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 370 Kč |
| Cena bez DPH: | 220 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 928 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 123 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 1 327 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 602 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 939 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 2 157 Kč |
| Cena bez DPH: | 367 Kč |
| Vaše cena s DPH | 444 Kč |
| Sleva | 4 % |
| Původní cena | 463 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 919 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 532 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 3 927 Kč |
| Cena bez DPH: | 220 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 847 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 025 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 179 Kč |
| Vaše cena s DPH | 216 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 223 Kč |
| Cena bez DPH: | 155 Kč |
| Vaše cena s DPH | 187 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 270 Kč |
| Vaše cena s DPH | 326 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 343 Kč |
| Cena bez DPH: | 110 Kč |
| Vaše cena s DPH | 133 Kč |
| Sleva | 2 % |
| Původní cena | 135 Kč |
| Cena bez DPH: | 847 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 025 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 139 Kč |
| Cena bez DPH: | 713 Kč |
| Vaše cena s DPH | 863 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 969 Kč |
| Cena bez DPH: | 259 Kč |
| Vaše cena s DPH | 314 Kč |
| Sleva | 6 % |
| Původní cena | 333 Kč |
| Cena bez DPH: | 220 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 032 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 144 Kč |
| Cena bez DPH: | 224 Kč |
| Vaše cena s DPH | 271 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 220 Kč |
| Vaše cena s DPH | 267 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 280 Kč |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Vaše cena s DPH | 407 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 427 Kč |
| Cena bez DPH: | 915 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 107 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 770 Kč |
| Vaše cena s DPH | 931 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 035 Kč |
| Cena bez DPH: | 217 Kč |
| Vaše cena s DPH | 263 Kč |
| Cena bez DPH: | 209 Kč |
| Vaše cena s DPH | 253 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 261 Kč |
| Cena bez DPH: | 335 Kč |
| Vaše cena s DPH | 406 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 427 Kč |
| Cena bez DPH: | 194 Kč |
| Vaše cena s DPH | 234 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 242 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 122 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 567 Kč |
| Sleva | 15 % |
| Původní cena | 3 030 Kč |
| Cena bez DPH: | 853 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 032 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 144 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 431 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Vaše cena s DPH | 888 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 987 Kč |
| Cena bez DPH: | 445 Kč |
| Vaše cena s DPH | 539 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 567 Kč |
| Cena bez DPH: | 781 Kč |
| Vaše cena s DPH | 945 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 1 000 Kč |
| Cena bez DPH: | 249 Kč |
| Vaše cena s DPH | 301 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 311 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Vaše cena s DPH | 699 Kč |
| Sleva | 39 % |
| Původní cena | 1 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 770 Kč |
| Vaše cena s DPH | 931 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 035 Kč |
| Cena bez DPH: | 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 583 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 614 Kč |
| Cena bez DPH: | 991 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 199 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 339 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 227 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 485 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 652 Kč |
| Cena bez DPH: | 194 Kč |
| Vaše cena s DPH | 234 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 242 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 151 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 393 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 547 Kč |
| Cena bez DPH: | 665 Kč |
| Vaše cena s DPH | 805 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 847 Kč |
| Cena bez DPH: | 482 Kč |
| Vaše cena s DPH | 583 Kč |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 614 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 034 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 251 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 394 Kč |
| Cena bez DPH: | 915 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 107 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 230 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 296 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 568 Kč |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 1 742 Kč |
| Cena bez DPH: | 155 Kč |
| Vaše cena s DPH | 187 Kč |
| Sleva | 3 % |
| Původní cena | 193 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 636 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 190 Kč |
| Sleva | 22 % |
| Původní cena | 4 070 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 260 Kč |
| Vaše cena s DPH | 16 044 Kč |
| Sleva | 16 % |
| Původní cena | 18 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 741 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 366 Kč |
| Sleva | 19 % |
| Původní cena | 11 580 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 810 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 190 Kč |
| Sleva | 12 % |
| Původní cena | 2 490 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 612 Kč |
| Vaše cena s DPH | 6 790 Kč |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 8 590 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 611 Kč |
| Vaše cena s DPH | 1 949 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 2 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 273 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 750 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 3 356 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 504 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 290 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 13 690 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 017 Kč |
| Vaše cena s DPH | 8 490 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 11 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 111 Kč |
| Vaše cena s DPH | 3 764 Kč |
| Sleva | 23 % |
| Původní cena | 4 899 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 640 Kč |
| Vaše cena s DPH | 10 454 Kč |
| Sleva | 27 % |
| Původní cena | 14 265 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 140 Kč |
| Vaše cena s DPH | 2 590 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 3 152 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 124 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 990 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 6 722 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 835 Kč |
| Vaše cena s DPH | 11 901 Kč |
| Sleva | 9 % |
| Původní cena | 13 091 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 388 Kč |
| Vaše cena s DPH | 4 099 Kč |
| Sleva | 18 % |
| Původní cena | 4 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 843 Kč |
| Vaše cena s DPH | 9 490 Kč |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 12 842 Kč |